Повернення товару - розірвання договору

ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС OZONEE

Пакет Переваг

Створивши обліковий запис Ozonee матимеш більше можливостей.

Подивись

Що отримаєш створивши обліковий запис?

З обліковим записом Ozonee можеш більше! Зареєструйся та перевір можливості облікового запису Ozonee. Якщо тобі не сподобається, завжди можеж відмовитися.

  • Історія замовлень
  • Порівняння продуктів
  • Додаткові знижки
bunda

Повернення товару

1. Скачай та роздрукуй бланк розірвання договору

Без підпису не зможемо оформити повернення

Скачай бланк PDF
Скачай бланк JPG

2. Відправ посилку за адресою:


TMM Express вул. Броварська, 1 с. Проліски

Київська область
Бориспільський район
08322 Україна
+38 0800 500 575

З темою Ozonee, товаром та заповненою формою повернення

3. Повернення грошей

Повернення грошей реалізуємо до 14 днів від того, як отримали надіслану посилку з поверненням.


Якщо Ви оплачували замовлення кур’єру готівкою при отримані повернення коштів можемо здійснити тільки на картку ПриватБанку, якщо Ви здійснили передоплату замовлення на сайті, повернення коштів відбудеться на карту з якої ми отримали оплату.

ІНФОРМАЦІЯ

1. 1. Не зважаючи на те, яким чином повертаєш товар він повинен бути запакований відповідно, щоб під час транспортування не отримав ушкодження.
2. Повернений товар буде прийнятий тоді, коли відправлений із повним змістом( також безкоштовні, подарунки та інше), а сам товар або аксесуари будуть неушкодженими.
3. Просимо добавити до поверненого товару бланк повернення та доказ покупки товару. Не забираємо жодних посилок з накладеним платежом! Повернення відправлене таким методом відправиться назад, більш того ми не в змозі обирати такі посилки.
4. Повернення грошей реалізуємо до 14 днів від того, як отримали надіслану посилку з поверненням.

Право розірвання договору

Право на розірвання договору маєш право на розірвання теперешнього договору на протязі 14 днів без надавання жодної причини. Термін розірвання договору закінчується через 14 днів, після яких третя особа, не перевізник, що вказана у договорі як власник замовленої речі.
Щоб скористатись правом розірвання договору, потрібно відправити до нас бланк розірвання договору разом із придбаним товаром за адресою: (TMM Express вул. Броварська, 1 с. Проліски, Київська область, Бориспільський район, 08322 Україна) як заява( наприклад, лист висланий поштою). Також можеш скористатись з формою бланка розірвання договору, але це не є обов'язковим.
Щоб зберегти термін припинення розірвання договору, достатньо вислати інформацію про твоє право відмови від договору до кінцевого терміну.

ДІЯ РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ

У випадку розірвання цього договору кошти повертаємо переказом на вказану банківську картку. Або через систему PayPal в ситуації оплати товару цим посередником (УВАГА ми проводимо продаж безготівковим розрахунком з зв'язку з тим не повертаємо кошти ані готівкою ані почтовим переказом) важливо, та в кожній ситуації не пізніше14 днів. Не несеш жодних додаткових витрат цим поверненням, тільки за відправку поверненного продукту ( УВАГА, не приймаємо посилок накладеним платежом з погляду на безготівковий оборот компанії) або будь які інші перекази, на які клієнт давав свою згоду при оформленні покупки. Можемо затримати повернення оплати до часу отримання продукту, надісланного недостаючого або неправильно вказаного банківського рахунку на котрий повинне надійти повернення коштів. Просимо відправити або переказати нам продукт за адресою: TMM Express вул. Броварська, 1 с. Проліски, Київська область, Бориспільський район, 08322 Україна) у любому випадку не пізніше аніж 14 днів від дня, коли ти нас проінформував про розірвання цього договору разом із виповненим бланком прикріпленим до посилки про розірвання договору оформленою на відстані. Використання прикладу бланка доступного на нашій сторінці інтернет- магазину не є обов'язковим. Кінцевий термін виконаний, якщо відправлений товар терміном до 14 днів. Повинен понести безпосередньо за повернення товару. Ти несеш відповідальність за можливе зменьшення вартості товару у разі неправильного користування, характеристики та функціонування речей та виражену згоду підчас процесу покупки та повернення товару. В припадку розірвання договору укладеного на відстані, договір вважається недійсним.

ПРАВО ПРО РОЗІРВАННЯ ДОГОВОРУ КОРИСТУВАЧУ Є ВИКЛЮЧЕНИМ У ВИПАДКУ:

1. Договір, в якому ціна або винагорода залежить від коливань на фінансовому ринку, які підприємець не контролює, і які можуть статися до закінчення терміну відмови від договору;
2. Договір, в якому предметом виконання є продукт не виготовлений заздалегідь, виготовлений за специфікацією споживача для задоволення його індивідуальних потреб;
3. Договір, в якому предметом виконання є продукт, що швидко псується або має короткий термін придатності;
4. Договір, в якому предметом виконання є річ, що поставляється в запечатаній упаковці, яку після розкриття упаковки не можна повернути із-за захисту здоров'я або гігієни з причини якщо упаковка була відкрита після доставки;
5. Договір, в якому предметом надання речі, які після доставки, з огляду на свій характер, нерозривно пов'язані з іншими речами;
6. Договір, в якому предметом є надання алкогольних напоїв, ціна яких була узгоджена при укладенні договору купівлі-продажу, а надання яких може здійснюватися тільки після закінчення 30 днів, і вартість яких залежить від коливань на ринку, над якими підприємець не має контролю;.
7. Договір, в якому споживач спеціально вимагав, щоб підприємець до нього приїхав для проведення термінового ремонту або технічного обслуговування. Якщо підприємець надає, крім того, інші послуги, ніж ті, виконання яких споживач вимагав, або дає речам інші, ніж запасні частини, необхідні для виконання ремонту або технічного обслуговування, право на відкликання надається споживачеві щодо додаткових послуг або речей;
8. Договір, в якому предметом надання запису звукових або візуальних, або комп'ютерні програми поставляються в запечатаній упаковці, якщо упаковка була відкрита після доставки;
9. Договору на поставку газет, періодичних видань або журналів, за винятком договору на передплату;
10. Договору, укладеного на публічних торгах.

СКАРГА

Підстава для початку процедури Скарги є присланим до нас чистого оскарженого товару разом із заповненим та підписаним бланком скарги. Забруднений товар не підлягатиме скарзі. Щоб оскаржити товар слід прислати його рекомендованим листом або почтовою посилкою (З податкових міркувань не приймаємо посилок висланих до нас накладеним платежом) за адресою:

TMM Express вул. Броварська, 1 с. Проліски
Київська область
Бориспільський район
08322 Україна

У темі указати ozonee разом із доказом покупки та виповненим бланком скарги.

Скачай бланк PDF
Скачай бланк JPG

Скарга щодо посилки з додатковим страхуванням:
Підчас відбору посилки слід відкрити її при кур'єрові. У випадку пошкоджень буде корисним скласти умову про пошкодження при кур'єрові. У наступному кроці просимо зв'язатись із нами.

Умови продажу
Купівля товару є однозначно з прийнятими правилами ALPHA FASHION. Вище сказані умови продажі застосовуються до всіх укладених угод на підставі пропозицій нашого інтернет-магазину.

pixel