Чоловічі браслети

 

Браслети чоловічі – без блискіток і брокату

Щороку стає більше чоловіків, що знаються на моді. Вони знають, що власний стиль будується не тільки на поєднанні брюк, светру, футболки та взуття. Не меньш важливі деталі, на які особливо жінки звертають увагу. Одним з таких доповнень, які зможуть надати стиль нового духу і дизайнерського характеру, є чоловічі прикраси

Перш ніж вхопиш себе за голову, варто уточнити одне питання. Під поняттям "чоловічі прикраси" зовсім не маються на увазі довгі сережки, перли на шию або браслети, інкрустовані величезними каміннями, що переливаються різними кольорами. Чоловічі аксесуари та правила їх підбору засновані, передусім, на поміркованості – тонка межа між тим, щоб зробити з себе папуг, і стильним акцентом вашого унікального образу.

 

 

Найбільш популярні елементи чоловічих ювелірних виробів

Найбільш класичним елементом чоловічих прикрас, безсумнівно, є годинник. Шкіряний можна носити на роботу. Мінімалістичний корпус в чорному або коричневому панелі виглядає класично і досить формально, тому підходить для класичної сорочки, піджака і брюк типу чінос. Спортивний годинник з електронними дисплеями чи smartwatch у спортивній стилістиці, безумовно, сподобаються активним людям, що цінують зручність і практичність. Можна поєднати такі годинники з джогерами, футболкою з принтом і зручною блузою з капюшоном.

Другим типом ювелірних виробів, який можна зустріти у чоловіків, є сережки. У 90-ті роки. члени найбільших бой-бендів, таких як Backstreet Boys або N’Sync мали в одному вусі (рідше обох) невеликі сережки у формі золотих або срібних кульок. Сьогодні вони були витіснені через тунелі, тобто сережки у формі кола (заповнюється матеріалом, в центрі) або коло (порожне в середині). Хоча насправді їх носять також і чоловіки, які не є представниками ні однієї субкультури. Тунелі не прокол вух в одному місці, як типовий сережки, але розширюють всю барабанну перетинку, створюючи в мочці вуха більший або менший отвір.

З деякого часу чоловіки полюбили ще один елемент біжутерії – чоловічі браслети. Які браслети варто носити, а яких слід уникати як вогню, якщо не хочете накликати на себе хвилю критики з боку друзів, сім'ї або другої половинки?

 

 

Браслети чоловічі з гравіюванням або шкіряні? Найпопулярніші види

Асортимент чоловічих браслетів робить так, що насправді кожен може знайти щось для себе

Дуже модні чоловічі шкіряні браслети. Виготовляються найчастіше з коричневої шкіри і складаються з декількох тонких смужок. На деяких моделях смужки зв’язані між собою і утворюють еластичне переплетіння. На шкіряних смужках можна розмістити невеликі кульки в стилі бохо або металеві вставки, які виконують також роль цікавих, декоративних кріплень.

Хітом останніх сезонів є чоловічі браслети з гравіюванням. Найчастіше виготовляються з натуральної або екологічної шкіри і металевої накладки, на якій викарбовано якийсь напис або символ. Ти можеш вибрати будь-який з доступних субтитрів або замовити гравірування на замовлення, наприклад, з датою свого народження або важливим для себе висловом або малюнком

Варто підкреслити також, що не потрібно обмежувати себе, щоб носити тільки один браслет одночасно. Якщо добре себе почуваєш, маючи більше доповнень навколо зап'ястя, поєднай чоловічий браслет з годинником або вибери комплект браслетів.

pixel