Комплекти браслетів

Комплекти браслетів – відпочинковий, міський образ круглий рік

В останні роки дуже багато чого змінилося, якщо мова йде про сприйняття чоловічих ювелірних виробів – частіше їх носять не тільки зірки кіно і музики, але і так звані нормальні хлопці. Але все ж частина з Вас, напевно, має опір перед одягненням хоча б браслету. Чоловічі або не чоловічі? Звичайно, що чоловічі! Головне поєднувати прикраси з відповідними одягом і взуттям, і в першу чергу не переборщити.

Ремені, шнурки, сталь, срібло – дійсно є з чого вибирати! Браслет це дрібниця, яка може змінити обличчя всього образу. Звичайна толстовка, футболка і джогери отримають цікаве і оригінальне доповнення. Якщо тобі подобається ламати стереотипи і грати стилями, безумовно, порадує той факт, що чоловічі браслети стають все більш популярними. Якщо це твій початок пригод з прикрасами, вибер одну модель. Потім зможеш вибрати комплект чоловічих браслетів – це дозволить комбінувати окремі елементи залежно від того, який ефект хочеш отримати, а також що у тебе є на собі.

 

Чоловічі браслети які носити?

Наймоднішою завжди є... класика. Сталь, шкіра, деревина – це, мабуть, ніколи не вийде з трендів. У магазинах переважають комплекти браслетів чоловічих в темних спокійних тонах – в основному відтінки коричневого і чорного. Вони також економічні, коли мова йде про кількість вставок, підвісок, намист та інших прикрас. Вже на перший погляд це яскрава біжутерія, міцна і надійна.

Ще однією помітною тенденцією є персоналізація. На браслеті можна вигравіювати хоча б ім'я вашої половинки, батьків, дату весілля або народження дитини. Так, дійсно, єдиним обмеженням є власна уява, і розмір елемента, на який хочеш нанести напис, символ або малюнок.

У моду повертається стиль ретро. Домінує метал, що імітує старе срібло або золото: злегка забруднене, потерте з делікатними пігментними плямами. Такий аксесуар відмінно поєднується з товстими светрами, сорочками в клітку і штанами стилю чінос.

Іншим важливим трендом є використання натуральних матеріалів шкіряних ременів, пасків із замшу, дерев'яних намист. І все це в одному браслеті!

 

Показати, що тобі до впродоби!

Любителям класичного року і металу, припадуть до смаку важкі браслети, на товстих ременях і з великими сталевими прикрасами. Відмінно поєднуються з чорними футболками, шкіряними пальто і рваними джинсами.

У свою чергу, любителі "Піратів Карибського моря", бажаючи бути схожими на свого кумира, можуть вибрати комплект шкіряних і шнуркованих браслетів. Можеш надіти їх кілька на руку. Однак пам'ятайт про те, щоб у такій ситуації слід відмовитися від крупних принтів, візерунків і асиметричних кроїв.

Про що ще варто згадати? Чоловічі браслети з бісеру викликають асоціації з країнами івденноєвропейськими, такими як Італія або Іспанія. Саме тому так добре виглядають у літніх стилізаціях. Одягни їх до шортів типу "чінос" та сорочки з коротким рукавом або вільної футболки і кросівок.

 

Коли вибрати комплект браслетів, а коли ні?

Чоловічі браслети це, безумовно, елемент стилю casual. Відмінно виглядають в період відпустки, відроджуючи стилізацію. В залежності від того, чи зважишся на одну, або відразу на весь комплект браслетів, можеш поєднати їх зі спортивною блузою і джогерами, або з піджаком і штанами типу "чінос".

У випадку особливо важливих офіційних урочистостей і бізнесових зустрічей на найвищому рівні краще від них відмовитися. В цій ситуації цілком достатньо класичного годинника, або запонок в манжетах.

 

pixel