Чоловічі шкіряні браслети

Шкіряні браслети – на чоловічому зап'ясті від століть

Шкіряні браслети-це типово чоловічий елемент прикрас. Носили їх чоловіки протягом сотень і навіть тисяч років. Шкіряні ювелірні вироби-це додаток, характерний для північноамериканських індіанців та інших племінних культур. Браслети підкреслювали статус, але і були декоративним елементом на виняткові випадки, наприклад, релігійні обряди і церемонії племен. Ювелірні вироби свідчили про вийняткові якості або досягнення його власника, а також влади і майна.

Цікаво, що в давнину саме чоловіки були єдиними людьми, які могли носити прикраси. Навіть під час епохи відродження, шкатулки, що належали чоловікам були однаково повні дрібничок, як і шкатулки, що належали їх дружинам і коханкам.

 

Чи чоловічий браслет це аксесуар для Вас?

Скажімо собі на припущенні, що чоловічі браслети не припадуть до смаку кожному. Якщо такі аксесуари здаються тобі смішними, і на твою думку їх повинні одягати тільки жінки, не змушуйте себе їх носити. З іншого боку, такі погляди були розповсюджені в останньому десятилітті, проте сьогодні дійсно мало кого шокує вид невеликого, шкіряного браслету на чоловічому зап'ясті.

Це неправда, що тільки деякі чоловіки ходять в ювелірних виробах. Насправді все навпаки. Зрештою, якщо прекрасно розумієш, хто ти, і у тебе є почуття власної гідності, не треба нікому нічого доводити. Браслет або кольорові шкарпетки-це елементи, які говорять про тебе: „Я знаю собі ціну. Я впевнений в собі, а те, що я ношу-це вираження мого індивідуального стилю"

Якщо ж тобі подобається цей елемент прикрас, але боїшся, що буде в ньому незручно і він буде заважати на роботі чи в школі, відкинь всі свої страхи. Це факт - протягом перших кількох днів можеш відчувати невеликий дискомфорт, але ми гарантуємо, що після кількох (2-3) тижнів, забудеш, що взагалі біжутерія на тобі . Це точно так само, як з годинником або обручкою. Шукаєш стильну чоловічу біжутерію? Заходь на Ozonee.pl і переглянь наш асортимент браслетів зі шкіри і намист.

 

Як носити шкіряні браслети? Чоловічий погляд на ювелірні прикраси

В інтернет-магазинах і стаціонарних магазинах з одягом та аксесуарами для чоловіків з легкістю знайдеш також шкіряні браслети для чоловіків. Такі, що складаються з однієї тонкої смужки або ременя, будуть пасувати до бавовняних штанів багі або джогерів, кольорової водолазки і тонкої куртки. Товстішіі браслети або ті, що складаються з кількох тонких смужок, краще поєднувати з чимось більш спокійним, наприклад, з однотонною некласичною сорочкою і чорними джинсами.

Однак, якщо наслідуєш стиль бохо, а твоїм модним героєм є Джек Горобець з "Піратів Карибського моря", одягаєш кілька браслетів на одну руку. Вони можуть бути цілком шкіряними або мати додаткові металеві вставки або кольорові, пластикові намистини.

Як одягатися, щоб завоювати визнання представниць прекрасної статі і друзів? Одягни білу футболку з V-подібним вирізом або тонку білу сорочку. Для цього надінь елегантний жилет або довгий светр. Відмінно виглядає також піджак з латками. Якщо мова про штани, наберись сміливості на чорні джинси або штани з потертостями і дірками на штанинах.

Ага, ще одне: як сильно ми любимо дивитися Горобця на екрані, однак, не забувай про дотримання певної поміркованості. Не малюй собі повіки чорним вугіллям, не роби дредів на волосі і не прикрашай голову намистинами, пір’ям та іншими цього типу прикрасами ;) Браслету, безумовно, досить, щоб надати твому образу характеру!

 

pixel