Чоловічі кросівки

Історія чоловічих кросівок

Вже в XIX столітті на британському ринку з'явилося чоловіче взуття під назвою"плімсолл". Ці класичні кросівки з задоволенням носили спортсмени та відпочиваючи. "Plismoll line" - це насправді лінія води, яка на кораблі визначає безпечний рівень води. Так само, й з кросівками. Після перетину певної лінії взуття чоловіки, іх наповнювали водою і мочили ноги власника.
В кінці XIX століття прототип чоловічих кросівок став набагато більш сучасний, а перші чоловічі черевики, спортивні кросівки з'явилися в 1895 році.
Справжній "бум" на кросівки мав місце в XX столітті, одразу після першої світової війни. Протягом декількох років спортивне взуття присутнє в шкільних коридорах та на уроках фізичного виховання. Учні все охотніше одягали футболки і популярні вже тоді чіноси замість класичних сорочок і костюмних штанів.
Саме в п'ятдесятих роках минулого століття відбувається розвиток взуття типу кросівки, виділений для різних видів спорту. Трохи більше 40 років потому, кросівки увійшли на вулиці міст усього світу

 

Чоловічі кросівки – звідки ідея?


Кросівки створені з думкою про спортсменів. Взуття в стилі Casual для кожного спортсмена як правило, повинно бути комфортним і безпечним. Підошва чоловічих кросівок з самого початку була виконана з гуми або іншого пластику. Як у чоловічому так і жіночому взутті ми знайдемо елементи, виконані з штучної шкіри.
Спортивні кросівки-це перш за все взуття для баскетболістів і тенісистів. Сьогодні взуття для спортсменів не розглядаються як кросівки. Casual- стиль взуття типу кросівки вписався в повсякденний вуличний пейзаж настільки сильно, що кожен з нас має в своєму гардеробі хоча б пару.

 

Чоловічі кросівки мають не одне ім'я


Назва „кросовки” відома американцям. Британці називіають їх як "тренери" або "sandshoes". Пам'ятаєте пісню Foster the People, в якій вокаліст співає "All the other kids with the pumped up kicks"? Останнім словом жителі островів так називають цей вид чоловічого взуття. Також відомі такі назви, як: "gutties", "бігуни" і "gym shoes". Незважаючи на численні назви взуття типу кросівок, їх впізнає кожен.

 

Хто такий sneakerhead?


Якщо ви любите кросівки, у вас їх декілька пар і ви хочете мати ще одну пару, ви sneakerhead!
Sneakerhead це людина, що колекціонує кросівки. Культура sneakerhead народилася в США в 1980 році і була зосереджена навколо баскетболу (завдяки Майклу Йордану) і динамічно розвивається реп. Кросівки стали взуттям вулиці – шанувальники репу висловлювали свою незалежність, носячи найчастіше білі sneakersи. У 90-ті роки число любителів кросівок значно зросла. Були організовані заходи та зустрічі, на яких колекціонери кращих і найбільш рідкісних моделей обмінювалися пам'ятками і моделями чоловічого взуття.
Sneakerhead’и мають відмінний смак і...пожавлений інтерес. Шукають, купують і продають моделі зі всього світу. Вони в змозі купити чоловіче взуття за безцінь, і продати їх за купу грошей. Сьогодні sneakerhead це не просто колекціонер – це також відмінний тактик і бізнесмен.

 

З чим поєднувати кросівки?


Кросівки - це чоловіче взуття, яке підійде для кожного образу. Кросівки поєднують з костюмом, ми вже бачили чимало весілль та навіть на червоній килимовій доріжці.
Кросівки ідеально підходять для chinos, особливо в кольорі хакі. Якщо ти збираєшся на побачення або вечірку, надінь елегантну сорочку з довгим рукавом – ти будеш відчувати себе комфортно та шикарно виглядати . Літом приходять сорочки з коротким рукавом та футболки. У теплі дні добав до образу окуляри та короткі шорти. На осінню мряку підійде шкіряна куртка.
Компонування стилів із снікерсами є доволі простою, помилитися майже неможливо.

 

В яке чоловіче взуття варто інвестувати?


Нестаріюча класика - є біле взуття. Вибери біле взуття з підвищенним верхом. Підійдуть не тільки для бігу по місту, але і на роботу, в школу або коледж. Варто у своїй колекції мати також кольорові кросівки, які є показником вуличної моди та їх тенденцій.
Пам'ятай про догляд за кросівками! Немає нічого гіршого, ніж брудне взуття. Мий їх хоча б раз на тиждень милом і теплою водою, і буде твоїм постійним супутником протягом багатьох років.
Запрошуємо тебе за покупками у наш магазин Ozonee.

pixel