Снікерси - Чоловіче взуття

Історія спортивного взуття

Перші кросівки з'явилися у Великобританії в середині XIX століття і часто можна було побачити їх на пляжі. Спочатку, не існувало відмінностей на праву і ліву ногу - обидві туфлі були одинаковими. Шкіряну підошву швидко замінили на гумову, яка мала велику перевагу над першою: вона була дешевше, зручніше і практичніше, а крім того вона не була слизькою. Однак найбільші заводи, що виробляють спортивне взуття, виникли лише в наступному столітті. Серед них виявилися виробничі магнати Marquisa Converse’a, Billa Bowermana, Adolf Dasslera та його брата – Рудольфа. З плином часу, почали створювати взуття, призначене для виконання різних видів спорту. Іншими властивостями було взуття, призначене для гри в баскетбол, взуття для футболу мало інші особливості. Завдяки розвитку технологій виробництва взуття отримувало такі якості як: легкість та комфорт під час ходьби або бігу. Крім того, фахівці винаходять нові матеріали, та матеріали, з яких створюються туфлі, спортивні, для дихання ноги, амортизуючі удари, а також стабілізуючі ногу. Спортивне взуття ніколи не перестає користуватися популярністю. Користувачі завжди з задоволенням вибирали і вибирають цей зручний вид взуття – зокрема, чоловіки. Важко знайти щось зручніше серед чоловічого взуття. Жінки в масовому масштабі почали носити спортивне взуття тільки у 80-ті роки. За океаном спортивне взуття- займає настільки важливе місце в житті американського суспільства, що дали їм безліч назв, тільки у своїй мові мають близько 60 назв видів та типів спортивного взуття.

Спортивне взуття не тільки для спортсменів

Це зрозуміло, що найкращою рекламою спортивного взуття було і залишається залучення в маркетингові заходи, відомого та улюбленого спортсмена з великими досягненнями в якій-небудь галузі спорту. Незважаючи на те, що "особи" (хоча, може бути, кращим словом в даному випадку було б "ногами") найвідоміших брендів, які продають спортивне взуття були зірки футболу, баскетболу або тенісисти, вони закохалися один в одного, у них не тільки самі спортсмени і любителі всілякої фізичної активності. Спортивне взуття також увійшло у світ високої моди – оцінили їх великі дизайнери, зірки кіно, музики, великі бізнесмени – словом, всі найвідоміші та найбагатші світу цього. У кросівках, кедах або мокасинах ходять всі ті, хто роблять ставку на комфорт і свободу. Не потрібно регулярно ходити до тренажерного залу або бігати щодня по парку, щоб мати в своїй шафі як мінімум, кілька пар спортивного взуття.

Які кросівки наймодніші?

З розвитком технологій взуття у нашому магазині вони зроблені зі спеціальних легких синтетичних матеріалів, які підвищують комфорт під час використання, наприклад, багатогодинного бігу або прогулянки з собакою. Ми також знаємо, що спортивне взуття це- однак, перш за все, взуття для ходьби на кожен день – в школу, на роботу, в університет. Крім комфорту вони повинні бути естетичні. У нашому асортименті представлене спортивне взуття в різних кольорах, стилях і моделях – все у відповідності з останніми тенденціями і вічною класикою. Ми маємо розміри взуття від 41 до 46 розміру. Тому ти можеш бути впевненим, що ми знайдемо щось підходяще для тебе. Останнім хітом є, так звані, sneakersy, назва яких походить від формулювання "sneak up", тобто проповзти. Це пов'язано з актуальною думкою, що в них можна рухатися майже безшумно. В даний час історія спортивного взуття вступає в новий етап – поруч з ультрамодними та сучасними, привертаючих увагу, з'являються моделі, що відносяться до класики вже багато років. Часто трапляється також, що в легендарних моделях вводять лише мінімальні поправки і випускають на ринок.

pixel