Футболки

 

 

Цікава історія футболки

Перші футболки з’явились понад сто років тому, коли фірма Hanes Knitting Company випустилась на европейський ринок. Завжди хочеться знати хто придумав; форма футболки була адаптована до потреб американських пілотів, переходячих на европейський фронт підчас першої Світової війни. Раніше пілоти носили застібнуту на всі ґудзики білизну, вона нагадувала піжаму, яка взагалі не була практичною та зручною. Війскову білизну укоротили, збільшили горло та обрізали рукави, стала схожою на букву “Т”. Почалось виробництво нового типу білизни- у таку нову футболку одягли 12 млн пілотів.

Звідки така популярність футболки?(

François Bourcher автор “Історії моди” заявив, що футболка найбільш демократичний одяг, який придумало людство. Змінилась мода на кольори, моделі штанів, піджаків, фасони суконь, а футболки не міняються- залишаються такими “простими, функціональними та із характером”. За популярність футболки несуть відповідальність культові особистості срібного екрану. У 1951 році футболку носив легендарний Марлон Брандо у фільмі “Трамвай Бажання”. Реакція публіки була швидкою- за декілька тижнів по прем’єрі фільму, в США було розпродано 180 млн футболок. Позиція бавовняної футболки зміцнюється далі, між тим дякуючи James Dean в “ Бунтівник без поводу” чи John Wayne котрі носили футболки у кожному вестерні. Великим фаном футболок був сам Elvis Presley, тож кожен сучасний фанат був натхнений стилем короля рок-н-ролу

Виражайся футболкою

Мало хто розуміє справжню силу надзвичайної мощі звичайної футболки. Непомітна футболка допоможе тобі виразити свій естетичний смак, переконання, почуття гумору. Інтригуюча графика або надпис може зацікавити, спровокувати дискусію, привернути увагу протилежної статі. Багато хто трактує одяг як прояв власного Я. Варто використовувати потенціал футболки, дякуючи їй можно до точності описати хто ми є. Diana Crane, американський експерт у справі соціології, переконана, що футболка підходить до “Маніфесту виразності” як і приналежність до кооперативу. Це означає що завдяки їй маєш унікальну можливість виділитись із натовпу, підкреслити свою індивідуальність або навпаки- показати свою прихильність до субкультури, ідеології. Це немислимо- скільки інформації про нас несе одяг. Спортивна сорочка, зручні спортивні костюми та спортивна сумка на плечі вказує на те, що дана особа прив’язана до культури фізичного виховання. Креативна та весела футболка разом із спортивною сорочкою, інформує нас, що людина творча та екстраверт. Запрошуємо на сторінку до наших футболок, на якій знайдеш прості та спортивні сорочки, а також футболки з друком — надписом та графікою. Будь виразним та не бійся показати світу хто ти є

Типи чоловічих футболок

Два типових види футболок, які маємо в інтернет магазині Ozonee- це A-shirt та T-shirt. Під таємничою назвою A-shirt скривається звичайна та всім відома майка. Ангельска назва нав’язує.

T-shirt як форму одягу, та польске слово виразно підкреслює його найчастішу функцію. Майку часто трактують як нижню білизну та носимо її під футболкою. Щораз частіше носиться окремо. Трактується як самодостатня частина гардеробу. Носіння майки часто можна зустріти в спортивному середовищі. Майки неймовірно зручні, виконані із 100% бавовни або із бавовни з домішком поліестеру для більшої еластичності та витривалості. Відсутність рукавів, дає можливість виконувати будь-яки справи та фізичну працю. Гарно підходять майки до спортивних костюмів та джинсів. Вибір моделі в цікавому кольорі, чи з цікавим малюнком гарантує, що твій вигляд на тренуванні не буде нудним.

Але давайте повернемось до безсмертних футболок із коханою літерою “Т”. Відома американська дизайнер Donna Karan, підкреслює, що на вулицях Америки виграють кросівки, джинси та футболки. Згаданий лук асоціюється насамперед із свободою- то є чиста класика на кожен день.

В такому простому комплекті виглядатимеш вигідно. Більшість модних агенцій рекомендують приходити на кастінг в білих або сірих футболках та в джинсах, щоб на першому плані було видно вроду та фігуру, а не крикливий одяг. В нашому інтернет магазині знайдеш футболки різних типів вирізу декольте. Найпопулярніший виріз- це “V-образний” та округлий. Чергова загадкова назва “ V”- образний, візуально пояснює, що виріз загострений від шиї, саме нагадує літеру „V”. Футболки з цією формою вирізу повинні носити чоловіки із короткою шиєю, а також чоловіки, що борються із лишньою вагою- силует оптично зменьшиться. Футболка з округлим вирізом краще підійде до щуплих чоловіків. Якщо така футболка вам потрібна- величезний вибір можна знайти в пропозиціях магазину Ozonee-ідеально підкреслює достоїнства спортивної фігури.

З чим можна носити футболки?

Однотонні, відповідні футболки стануть відмінною базою для всіх стилізацій. Проста, сіра або чорна футболка утворить баланс між кольоровою толстовкою та штанами. У свою чергу кольорові, однотонні футболки прикрасять темний одяг.

Варто придбати декілька футболок у кожному кольорі. Тоді буде легше утворити безліч варіантів, взяти таку нейтральну футболку та доповнити її більш виразними та фактурними елементами одягу- так як спортивний піджак з цікавими елементами або цікаві штани.

Більшість чоловіків колекціонують футболки із малюнком. Зазвичай вони із надписами або цікавою графікою. В магазині Ozonee знайдеш велику кількість моделей від футболок з малими друками та емблемами, футболки із простим надписом, футболки частково задруковані аж до футболок із величезною графікою та надписами. Більш виразні графічні, дизайнерські футболки підходять до одягу спокійного. Вони прекрасно підходять до однокольрового спортивного піджака.

Чоловіки, які часто займаються спортом, регулярно відвідують спортзал, повинні мати майки. Прання виконується приблизно раз на тиждень, напоготові завжди повинні лежати декілька чистих футболок.

Пам’ятай що підписуючись на нашу сторінку, можеш відсліджувати найновіші тренди та отримувати інформацію щодо різних акцій та знижок у нашому магазині Ozonee.

pixel