Майки чоловічі

Майки чоловічі

 

Сорочки без рукавів — не тільки на літо

Сорочка без рукавів то цікава заміна звичайній футболці, різниця у вирізами під пахами, котрі дають повітря. Вирізи в залежності від моделі бувають різними, від глубоких декольте, в малюнок клітина із тонкими полосками, до більш складним малюнком, що закінчується біля шиї та лінії плеча.

Чому варто вибрати футболку боксерку?

Таке рішення має багато переваг. По-перше такі футболки дуже зручні, де рукава не рухаються, коли хочеш щось одягти поверх. Тому успішно можна носити її як під сорочку так і під різні светри, толстовок або піджаків.Все залежить від моделі. Так футболка підкреслює стрункість силуету, тому що немає V-образного вирізу, який візуально може розширювати руки. То гарна пропозиція для людей спортивного стилю та люблячих лижі. В такій футболці відчуваєш себе комфортно та вільно. В такій моделі можно демонструвати руки та шию. Також гарний вибір в спекотну погоду, тому що точно не спітнієш. Ця футболка сприяє такому приємному бонусу-як засмага.

Як її носити?

Футболки можна носити багатьма способами, тому то дуже практична річ гардеробу. Варто вибрати вільний, необлягаючий фасон, який придасть силуету спортивного стилю. Ця футболка є ідеальною до коротких зайнятть спортом. Це також надзвичайно стильно. Добре підібрана модель підійде навіть на дуже формальні зустрічі. Поверх одягнений піджак в мить перетворить на елегантний вигляд, та підійде до будь яких обставин. Можливість вибору малюнку та кольору дозволить краще виразитись. Варто все ж мати декілька штук в нейтральних, підходячих до всього кольорах.

pixel