Джоггери чоловічі

 

Джоггери

Штани із поясом або Jogger

Класичні штани типу Jogger то зручно зкроєні штани із гумкою внизу. Модель була запозичена зі зручних спортивних штанів, jogger систематично набирають щораз більше фанів. Якщо хочеш відрізнятись, та при цьому відчувати себе вільно, одягай наймодніші joggerи. Можеш бути впевнений, що покупка йоггерів- це інвестиція не тільки на один сезон.За кордоном ці штани є дуже популярні вже протягом декількох місяців та з певністю не вийдуть із моди в наступні роки.

Звідки взялись штани типу jogger?

Сезони моди часто змінювались. Не так давно з’явився модний тренд, так званий ”pinroll”. На вулицях все частіше можна зустріти чоловіків в штанах з відкритими щиколотками. Мода на них з’явилась насамперед від того, що більшість людей приділяють увагу до основи свого стилю-це взуття. Замість того, щоб закривати їх штанами, почали їх демонструвати, звідси й прийшла ідея широкої штанини. Від цього тренду ще залишився один крок до створення перших штанів із поясом, застосування їх схоже на ”pinroll.

Хто сворив перші йоггери?

На сьогодняшній день досі не відомо хто перший придумав jogger. Штанини на гумці внизу є дуже модним та популярним елементом в спортивних штанах, але не до кінця зрозуміло, хто дозволив використовувати цей патент та приєднав їх до хинусів або джинсів.

Якщо йде мова про назву „jogger pants”, то іх розкрутила та вперше представила одна американська одежова фірма.Власник у 2009 році вирішив створити новий тип штанів, який би підходив; як до молодих, так і до зрілих чоловіків. Їх ціллю було з’єднати спортивний зручний стиль із класичними моделями та кольорами. Але не хотіли використовувати вже існуючі патенти. Їх метою було щось нове. Тому вони взяли за основу класичні штани до яких добавили гумку на нижній частині штанини позичену від спортивних.

На початку штани продавалися по декілька десяток штук, а з годом получили статус streetwear. На сьогодняшній день вони настільки популярні, що кожен поважаючий себе бренд повинен мати в свому асортименті цей продукт. Сьогодні йоггери такі ж культові й як футболка із принтом .

Йоггери-їх особливості

За призначенням йоггери повинні бути дуже зручними. Та саме тому не можуть бути дуже прилягаючими до фігури, в типовому свому вигляді в них широка та м’яка гумка, яка часто може буде оздоблена паском, який підтримує штани на бедрах. В йоггерах частіше уживають тканину з натуральної сировини, щоб шкіра дихала. Класичні йоггери з бавовни або джинсу. Через їх зростаючу популярність, потреба на них зростає. Та немає ніяких натяків, що мода на ці штани скоро мине.

З чим носити штани типу jogger?

Йоггери на сьогодні, то найбільш універсальний тип штанів. В залежності від матеріалу, з яких вони пошиті, ідеально підходять до спортзалу, прогулянок, вихід у паб чи до праці. Найбільша їх перевага після комфорту іде можливість демонстрації взуття. Найбільшу увагу у стилізації із йогерами слід надати до вибору взуття. Краще всього підійдуть модні снікерси, кросівки або сліпони. Також йоггери можна підібрати й до меньш спортивного стилю. У поєднанні із класичними шкіряними куртками, футболками в стандартних кольорах набувають нового вигляду

Широкий вибір йогеррів в магазині Ozonee позволяє вибрати штани до будь-якої ситуації. Дякуючи йоггерам підкреслюєш свою модну позицію, та залишаєш правильний вибір у сторону зручності та практичності.

pixel