Чоловічі спортивні штани

 

Звідки з’явилась ідея про спортивні штани?

Чоловічі спортівні штани з’явились відносно недавно.На початку ХХ сторіччя люди все більше здобули свободу одягатись у те,що хотять. Культивація спорту ставала все більше популярною, почали відчувати недостачу відповідного одягу. Важливою подією в історії спорту було відродження Олімпійських Ігор. На початку участь у спортивних змаганнях могли брати тільки чоловіки, тому виробництво спортивного одягу обмежувалось переважно чоловічими моделями.З розвитком спортивних дисциплін, спортсмени модернізували костюми до своїх потреб.Костюми замінили на сорочки з короткими рукавами,довгі штани на короткі. Найбільші зміни сталися у Європі після Другої світової війни, у Сполучених Штатах в 30-х роках, тоді з’явились перші спортивні штани.

Клер Потт та Клейр МакГардел- то дизайнери, котрі в 30-х роках хотіли привити спортивну ідею в одязі. Їх проекти потрібні були відповідати потребам людей, котрі хочуть займатись спортом.

Тільки у 80-х роках минулого сторіччя, спортивний костюм став одягом не тільки для зайняттям спорту, але й як костюм до повсякденного життя; для дому, на прогулянки та побачення.

У 90-х роках виникли стереотипи про людей, що носять спортивні костюми. “Блатняки” були пов’язані із кримінальним світом. На сьогодняшній день образ людини, що носить спортивний костюм змінюється та стає ознакою зручності та комфорту.

Спортивні штани на кожен день!

Напевно багато чоловіків можуть обрати великі, занадто просторі, або такі спортивні костюми, які часто одягають на фізкультуру у школах.Сьогодні спортивний стиль є модним та цікавим образом в різних ситуаціях, він стильний, зі зручним покроєм, цікавим матеріалом та кольорами.

На сьогодні зручні спортивні штани відповідають вимогам щоденного та швидкого життя. Вони ідеальні не тільки на тренування. Частіше використовуємо їх як зручний домашній одяг, одяг на прогулянки та побачення. Штани із м’якої тканини стали символом динамічного життя. Спортивні штани натуральні, тому що в основному вироблені із бавовни, дякуючи цьому наша шкіра дихає, стає більш здоровою та захищена від алергії.Штани дають нам відчуття впевненності у собі.

Спортивні штани ідеально підходять до ранкового бігу, спортклубу, прогулянки із собакою, покупок,неформальних зустрічей, відвідування бару або кіно у компанії друзів.

Звичайно, що спортивні штани слід вживати відповідно до пори року. Влітку ми частіше одягаємо спортивні штани,натомість взимку обираємо грубші штани із флісовою підкладкою. Штани підходять для частого використання, але звичайно знайдуться ситуації, коли спортивна стилізація буде виглядати вже не дуже. Наприклад не слід одягати спортивні штани до вишуканого ресторану, театру, опери, урочистості, на роботу( якщо того вимагає робочий дрес-код).

Штани на роботу, стилізація та пропозиція

Спортивні штани можуть бути цікавим та виразним елементом костюма на роботі. В сучасному світі у вільній атмосфері, краватка та костюм трохи відходять. Пов’язані із офіціальним та елегантним напрямом, не завджди відповідають сьогодняшнім умовам праці. Звичайно не ставимо у приклад посаду працівника у яких краватка та костюм є обов’язковими. Але хочемо підкреслити, якщо можемо дозволити собі вольності на роботі, то потрібно це використовувати, хоча б для комфортного восьмигодинного сидіння за робочим місцем та ліпшого самопочуття.

Найсміливішим чоловікам пропонуємо одяг у стилі casual. Однотонні спортивні штани будуть гарно виглядати із простою футболкою та светрем на ґудзиках. Черевики пропонуємо темні, однотонні. Поверх, якщо холодно, пропонуємо спортивну куртку або теплий жилет, який разом із простою футболкою та светрем на ґудзиках буде виглядати дуже стильно.

Цікавим поєднанням буде сорочка у клітину поверх якої одягається светр із округлим вирізом.Виглядаючий з під светра комір у клітину додає стилю елегантного образу та трохи недбалості.

Як носити спортивні штани?

На кожен день та вдома вони ідеально підходять . Більшість чоловіків не приділяють увагу тому, як виглядають вдома, а повинні! Гарні та модні спортивні штани разом із футболкою або толстовкою із капюшоном буде цікавим та комфортним вибором на домашні вечори перед телевізором, компьютером або за улюбленною книжкою.Такий самий образ можемо обрати для виходу у магазин за покупками чи на прогулянку.

Важливим у виборі спортивних штанів є одяг виконаний із подібного матеріалу, як наприклад бавовняні, акрилові або трикотажні светри. Потрібно знати, що штани повинні не закривати собою взуття, а навіть так тендітно до них підходити, й тут на допомогу приходять класичні кросівки, які своєю висотою закривають відкриті щиколотки.

До пабу або бару можна вибрати спортивні штани із футболкою та спортивним піджаком. Цей образ для впевнених у собі чоловіків, які люблять привертати до себе увагу. Цей самий образ підійде у похід до кіна. Ще спортивні штани можна поєднати із кольоровим футболками поло, яки придадуть шарму.

Струнким чоловікам пропонуємо штани вузького силуету, та навпаки чоловікам великих розмірів пропонуємо штани вільного крою які в поєднанні із темних верхом придадуть стрункості силуету.

Гра кольором

Штани дають можливість компонування різних кольорів з собою, тому дизайнери проектуючи їх щоразу частіше вибирають сміливіші та нестандартні кольори. Спортивний стиль дає чоловіку шанс віділитись серед натовпу. Стилісти пропонують чоловікам, щоб приглушені кольори замінили на контрастні. Також вони пропонують до сірих спортивних штанів одягти кольрову футболку на навпаки.

Що до вибору взуття під спортивні штани пропонуємо замість класичного спортивного взуття одягти кросівки.Чоловік, котрий любить ломати стереотипи, буде відчувати себе впевненно в цьому образі. Й не обов’язково взуття повинно бути одного кольору із костюмом в цілому. Сюди сміливо заохочуємо чоловіків до гри із кольором та експериментам.

pixel