Чоловічі безрукавки

Чоловічі безрукавки

безрукавки

На початку безрукавки були зшиті з урахуванням їх практичного застосування. Туристи, які можуть собі дозволити полювання в Африці, носили безрукавки, які, завдяки великою кількістю кишень могли вмістити боєприпаси, карти та інші необхідні аксесуари. Первісно безрукавки були зшиті з бавовни і повинні були бути пристосовані до теплих кліматичних зон Африки. Сьогодні безрукавки зшиті з теплих матеріалів, захищають наш організм, в основному, в холодні, осінні дні.

Пухова безрукавка, ідеально підходить на осінньо-зимовий період, порадує кожного чоловіка. Підійде для прогулянок, занять спортом і навіть для роботи. Раніше асоціювалася лише з робочим або спортивним костюмом, сьогодні він повертається до ужитку. Дизайнери повернули в моду безрукавку, дали йому новий модний вигляд, завдяки чому тепла пухова безрукавка пов'язана також з міським життям, вуличною модою і елегантністю.

Напевно, немає такої людини, яка хоча б раз у своєму житті не одягла безрукавку. Це та частина гардеробу, яку або люблять, або ні. Тепла пухова безрукавка має багато переваг. Насамперед, функціональний – можна носити в різні способи. Зручний – поміститься в будь-яку дорожню сумку. Комфортний – дає тепло в холодні дні там, де воно найбільше потрібне.

Куртка чи безрукавка?

Тепла безрукавка виготовлена з поліестерного матеріалу, з м'яким наповнювачем має багато сильних сторін. Насамперед, не зковує рухів. Безрукавку на відміну від куртки не має рукавів, які можуть затруднити вільне пересування. Забезпечує теплом там, де воно необхідне в холодні дні. Легкий і займає мало місця. Досить маленького рюкзака, щоб умістити безрукавку. Найкращою новиною є те, що безрукавку ми можемо надіти практично з усім. Відмінним доповненням до будь-якого виду одягу, не тільки для спорту, або для роботи, але в офіс теж! Разом з безрукавкою можна створити нескінченну безліч комбінацій і стилізацій. Зручна і комфортна безрукавка дозволить в поєднанні з іншими типами одягу кожному чоловікові створити свій власний, неповторний, повсякденний стиль

Безрукавка для спорту

Для мисливців, які люблять їздити верхи, рибалок - безрукавка є невід'ємною частиною. Любителям гір ми настійно рекомендуємо безрукавку, вона буде ідеальним компаньйоном під час походів. Велосипедистам, які навіть у холодні дні вибирають цей вид спорту ми рекомендуємо безрукавку, як теплий верхній одяг. Під час катання безрукавка тримає тепло і в той же час забезпечує повну функціональність рук. Щоб безрукавка добре представляла себе в спортивному комплекті на кожен день, пропонуємо об'єднати його зі спортивними штанами, бавовняною футболкою, толстовкою з капюшоном або з високим, теплим коміром. Для чоловіків, які люблять експериментувати з модою, радимо на ноги класичні кросівки. Вони будуть в цілому чудово виглядати

Безрукавка на кожен день

Практична безрукавка може бути дуже функціональним супутником на кожен день. Коли швидко треба кудись вийти, безрукавка надіта на верх підійде відмінно. Поєднання безрукавки з сорочкою з довгим рукавом і джинсами дозволить створити невимушений зовнішній вигляд. Міська мода сприяє носінню безрукавки, дозволяє створювати дуже практичні, модні і зручні стилізації . В осінні вечори поєднання теплого светра і безрукавки дуже практично і відмінно виглядає. Уживання теплої безрукавки і весняної куртки може значно продовжити термін носіння вашої улюбленої легкої куртки. Рекомендуємо також поєднання яскравої спортивної куртки з безрукавкою, так що нам буде тепліше, а наша щоденна куртка отримає нового свіжого вигляду.

Безрукавка для роботи

Звичайно чоловікам, які працюють фізично, безрукавку слід розглядати як обов'язковий наряд на кожен день. Але ми також хочемо безрукавку запропонувати чоловікам, які на роботу приходять елегантно одягнені.

В сучасній моді все частіше можна побачити розмитість кордонів між модою в стилі casual і на вихід. Поєднання елементів спортивного і елегантного одягу - це звичайна операція у стилістиці. Проте, щоб створити наряд з поєднанням елегантності і повсякденності, треба вирішити чимало проблем. Невмілі поєднання кольорів, тканин- може викликати зворотній ефект. Звичайно, ми закликаємо чоловіків до поєднання безрукавки з піджаком, але з обережністю.

Безрукавка, одягнена на піджак, додасть чоловікові сучасного вигляду. Елегантний светр, куртка, плюс безрукавка створять набір незалежного чоловіка, який не боїться викликів. Ця мода була привезена до нас з Італії, де жителі з задоволенням одягають безрукавку навіть на костюм, не боячись експериментувати з модою.

Для чоловіків, які працюють на відкритому повітрі, наприклад, ландшафтні дизайнери, безрукавка буде прекрасним поєднанням тепла і комфорту. Безрукавка може бути компромісом між зручністю та гарним зовнішнім виглядом.

Найпоширеніші помилки в носінні безрукавки

Вище написали, що безрукавка підходить майже до всього. Тепер ми хочемо пояснити, як не слід носити безрукавку. Не рекомендуємо носити безрукавку з яскравими малюнками у поєднанні з ішними елементами гардеробу яскравих та візерункових малюнків. Гра кольором-це здорово, але ми не рекомендуємо вибір одягу за принципом кольорів веселки. Під зеленим светром і темними брюками коричнева безрукавка буде відмінно виглядати. Безрукавка повинна щільно прилягати до тіла, дуже вільна безрукавка візуально розширює нам фігуру.

Кольори

Більшість чоловіків не хочуть виділятися із навколишнього середовища, тому найчастіше вибирають приглушені кольори – сірий або чорний. Ми запрошуємо чоловіків поекспериментувати. Кольоровий акцент у одязі додасть динаміки та енергії для щоденного зовнішнього вигляду. Кожен, хто хоче надати характер своїй стилізації повинен по-новому поглянути на повний спектр кольорів і вибрати підходящий. Правильно підібраний костюм є нашою візитною карткою. Сірий та чорний кольори є дуже безпечним набором, але додавання якогось енергійного кольору розбавить одноманітність. Кажуть, що ми не познаємо людину по зовнішньому вигляді, але правда в тому, що ми звертаємо увагу на дрес-код. Тому ми рекомендуємо кольорові акценти, які зроблять так, що чоловік з режиму "невидимий" перейде в режим "видимий”.

pixel