Чоловіча нижня білизна

12
12

 

Історія чоловічої нижньої білизни

Історія чоловічої нижньої білизни походить з біблійних часів, коли Адам і Єва, після скуштування яблука із забороненого дерева, соромлячись присутності Бога, затулили себе листям. Потрібно зазначити, що з тих пір, як людина навчилася полювати на диких звірів, а їх шкіру почала використовувати в якості одягу. Шкіри були нарізані і зшиті так, щоб вони були підігнані до тіла і давали максимум тепла. У 1991 році в льодовику Тірольських Альп було виявлено добре збережене тіло чоловіка котрому близько 5300 років, був одягнений у шкіряну пов'язку. Спостерігаючи за збереженим мистецтвом стародавнього Єгипту, можна помітити, що фараони носили полотняні пов'язки на стегнах.

Фасон і зовнішній вигляд білизни залежить в значній мірі від клімату, навколишнього середовища і культури. У теплому середовищі, білизну використовували, головним чином, солдати, які повинні були захистити ніжні ділянки тіла перед важкою металевою зброєю. Тому в стародавньому Римі легіонери носили шорти, що досягали колін, зроблені з полотна. Мова йшла головним чином про поліпшення комфорту носіння зброї, щоб звести до мінімуму ризик саден. У середині століття нижня чоловіча білизна була більш поширною. До неї відносилися біла лняна сорочка з довгим рукавом і вільні, довгі також лняні, шорти, зав'язані на талії. Згодом, у XV столітті ці шорти поступово вкоротилУ чоловічій нижній білизні переломний момент настав тільки в XVIII столітті разом з розвитком промисловості, що дозволило масове виробництво. Основним центром виробництва була тоді Америка. Тоді також у споживачів з'явилася мода на труси, виконані з полотна або фланелі. На початку XIX століття з'явилися чоловічі "веселуни" – довгі штанини поєднані з верхом, пристібаються на гудзики від промежини до шиї. На початку XX століття американський виробник P. H. Hanes Knitting Company змодифікував "веселуни", додавши, розпірки спереду і зйомні клапани на сідницях. В тому ж столітті, у виробництві нижньої білизни з'явилися гумки для білизни, які значно полегшили підбір крою. У 1925 році у Франції вперше було використано слово "slip", що означає "ковзати" в контексті коротких матеріалових шортів. У 1930 році Американська компанія Coopers Incorporation представила на ринок нову модель чоловічої нижньої білизни, названу Жокей – труси, в короткій та довгій версіях, з передом схожим на перевернуту букву "Y", які дуже швидко захопили ринок збуту.

У міжвоєнний період у США, разом із зростанням популярності боксу, завоювала успіх білизна, що нагадує своїм фасоном вільні шорти з широкою еластичною стрічкою, які не сковували рухів спортсменів. Звідси і їх назва – боксерки.

На теперішній час є безліч фасонів і матеріалів , що використовуються для пошиття чоловічої нижньої білизни. У XXI столітті активний стиль життя, режим роботи і власні вподобання роблять так, що дизайнери змагаються у створенні нових моделей, завдяки чому споживач має великі можливості у виборі вашого улюбленого фасону.

Види чоловічої нижньої білизни

Боксери вважаються надзвичайно зручними, виготовлені з м'яких матеріалів, не прилипають до тіла, мають вільний фасон. Їх довжина може бути різна. Дуже часто хлопці розглядають цей тип білизни як зручну піжаму. Ми не рекомендуємо цей тип нижньої білизни чоловікам, які люблять носити облягаючі штани, на яких цей тип білизни буде проглядати. Потрібно також мати на увазі, що боксери візуально зменшають ноги.

Найчастіше вибраним видом чоловічої нижньої білизни є облягаючі боксери. Вони є компромісом між класичними трусиками і вільними боксерами. Виготовляють їх з м'яких матеріалів і піклуються про те, щоб не зковували рухів. Під час носіння з більш тонкими або більш облягаючими штанами, треба пам’ятати , що буде видно складки широких трусів під тканиною . Щоб носити цей тип білизни, слід мати на увазі, що вони візуально укорочують ноги, тому ми рекомендуємо обтягуючі боксери високим чоловікам.

Класичні сліпи-це обтягуюча нижня білизна. Популярна в основному в колі молодих чоловіків. Сьогодні сліпи повертаються в моду, зроблені з м'яких, еластичних матеріалів, не відображаються на верхньому одязі і добре прилягають до тіла. Цей фасон ідеально підходить для фізичної активності. Здається, що в них кожна людина добре виглядає.

Як підібрати нижню білизну?

Добре підібрана нижня білизна є дуже важливою, але часто ігнорується багатьма чоловіками. Від білизни ми починаємо комплектувати наш повсякденний образ, тому важливо, щоб вона була добре підібрана і добре виглядала. Маючи на собі зручну нижню білизну, ми відчуваємо себе краще і впевненіше – ця тема актуальна не тільки для жінок. Ми хочемо переконати чоловіків, що турбота про цю частину гардероба приносить багато користі. Зручність в поєднанні з елегантністю дає дуже хороший результат.

Різноманітність видів чоловічої нижньої білизни дозволить кожному знайти свою ідеальну модель. Головне, щоб білизна не стискала, не викликала дискомфорту при носінні. Поганий підбір нижньої білизни може натерти шкіру , подразнити її та надати інші неприємні наслідки. Варто інвестувати в гарну білизни і насолоджуватися комфортом протягом всього дня.

Потрібно пам'ятати про, щоб вибрана модель була виготовлена з еластичного, дихаючого матеріалу. Важливо, щоб гумка вшита в білизну не тисла. Хорошим варіантом є трусики з широкою еластичною гумкою. Крій білизни повинен бути підібраний не тільки до вподобань, але і до верхнього одягу. Із обтягуючими штанами не пропонуємо одягати вільні боксери.

Демонстрація нижньої білизни не є добрим тоном, однак в повсякденних справах може статися – абсолютно несвідомо. Тому важливо дбати про те, щоб наше білизна добре виглядала. Якщо ми носимо темні речі, не рекомендовано одягати контрасну білизну. Якщо станеться так, що її частина випадково висунеться, то відразу ж приверне на себе увагу, а цього ми хочемо уникнути.

Чоловікам, які піклуються про деталі і не люблять рутину, ми рекомендуємо кольорову нижню білизну, яка може бути цікавою різноманітністю у повсякденному житті. Однак, сьогодні дуже популярним і модним стала чоловіча білизна, яка має замість класичної гумки еластичну стрічку, дає більший комфорт при носінні і при цьому відмінно виглядає.

Чоловікам, які люблять носити брюки з високою талією не треба турбуватися про висоту нижньої білизни. Чоловіки, які люблять носити брюки із заниженою талією, повинні, в свою чергу, вибирати нижню білизну, яка своєю довжиною досягає стегон – це забезпечить комфорт і зручність.

pixel