Шкарпетки чоловічі

Модні чоловічі шкарпетки – це зовсім не метафора!

Багато говорять про чоловічий гардероб: ми добре знаємо еволюцію костюмів, історію футболки поло або пальто. Мало хто замислюється над таким дрібним, але одночасно важливим елементом-як шкарпетки.

В цілому шкарпетки до недавнього часу були, скоріше, елементом незначним, який повинен був вписатися в стиль і не звертати на себе увагу. Вимагалося від них, власне, тільки те, щоб були чистими, не протерті на п'ятах і без дірок на пальцях.

 

Типи чоловічих шкарпеток

Найбільш поширеним типом шкарпеток є махрові спортивні шкарпетки . Пов'язані з людьми, які займаються спортом, наприклад, теніс, біг або командні види спорту. Найчастіше вони білі і нерідко мають на собі великий логотип однієї з відомих спортивних брендів (або логотип, який їх дуже нагадуює). Спортивні шкарпетки довжиною як правило до середини ікри або трохи коротші. Їх безперечною перевагою є швидке поглинання вологи, щому що шкіра на ногах не так швидко висихає. Натуральний склад матеріалу приводить до того, що навіть після декількох годин інтенсивної фізичної активності ноги не відлякують своїм неприємним запахом.

Ще одним типом є так звані шкарпетки до костюма. Вони, безумовно, тонше, ніж ці махрові і мають набагато більш формальний вигляд. Позбавлені написів, малюнків та інших відризняючих аксесуарів. Якщо ти одягаєш охайні шкарпетки, пам'ятай, щоб їх колір був в такому ж відтінку – дуже важливо, щоб він не був світліш ніж штани. Наприклад, для сірих chinos підійдуть графітові шкарпетки, а темно-синіх – також темно-сині шкарпетки, а для чорних– чорні.

Вже кілька сезонів модними шкарпетками — є ,безумовно, це барвисті. Може поєднуватися кілька відтінків одного кольору, кольору із різних палітр, і навіть - що контрастують один з одним. Саме у цьому елементі гардеробу зустрічаються рожеві, жовті або червоні акценти. Мавпи, собаки, фламінго, хвилі, якоря, гамбургери, картопля фрі, пальми і банани – напевно, немає таких тем, які не знайдуть себе на шкарпетках. Модні кольорові шкарпетки ти знайдеш в нашому інтернет-магазині Ozonee.

 

Чоловічі шкарпетки: кольорові і шалені, чи стримані і елегантні?

Чоловічі шкарпетки сьогодні є настільки ж важливим елементом стилю, що і штани, взуття або футболка. Пройшли ті часи, коли шкарпетки були нудними, одноколірними та непривабливими. Сьогодні вони нагадують дитячі, кольорові шкарпетки (чоловічі, а не з дитячого відділу!) та можуть бути, найважливішим і найбільш яскравим елементом кидаючим у очі твого дрес-коду.

Звичайно, є такі ситуації, коли класичні чорні шкарпетки є єдиним хорошим вибором, наприклад, під час важливої церемонії або дуже формальної ділової зустрічі. Однак все частіше навіть на важливих урочистостях молоді чоловіки вирішуються на прорив ультра елегантного одягу і дозволяють собі нитку божевілля саме у вигляді модних кольорових шкарпеток. І - це сильна тенденція!

 

На передньому плані... кольорові шкарпетки

Кольорові шкарпетки-це, без сумніву, вибір не для кожного. Деякі просто будуть відчувати себе в них погано, немов маленькі діти. Якщо перебування в дитячому садку було для тебе травмою, краще їх не одягай. А якщо ти сміливий, любиш експериментувати, а настирливий погляд сторонніх людей не робить на тебе ніякого враження, то сміливо можеш придбати одразу кілька пар.

Такі модні чоловічі шкарпетки добре підходять для джинсів, гладкої толстовки та футболки із принтом. Штани можна підвернути за правилами pinroll. В цьому разу шкарпетки будуть ще більш помітними. До цього підійдуть кросівки, снікерси або напівчеревики.

Це зовсім не означає, що такі шкарпетки підходять тільки для спортивного стилю. Добре виглядають також з chinos; поєднані з сорочкою в клітинку та піджаком.

 

pixel