Колекція камуфляжу

12345...7
12345...7

Камуфляжний одяг – це атрибут кожного крутого хлопця


Обов'язкова військова служба була відмінена, але одяг прямо з казарми, ніколи не вийде з канону чоловічої моди. Класичний камуфляж-це насправді візерунок № 93, тобто військова "Пантера". Звідки це ім'я? Поспішаємо з поясненнями.

 

Моро – важкий початок


Спочатку обмундирування відоме як "моро" було збіркою невеликих світлих точок. Одяг цей, однак, був погано відпрацьований, тому що чоловічі штани було дуже видно.
Подальші спроби поліпшити форму припадає на 1989 р., коли на ринок військового одягу увійшла "Puma" з маскуванням за допомогою великих плам. Вони також досить слабо маскували, бо куртки камуфляж були помітні з великої відстані.
Коли камуфляж у своєму незмінному вигляді великих плям контрастних кольорів, присутні у свідомості співвітчизників, виявилося, що жоден бажаючий не може надіти одяг з цим малюнком, тому що не заборонено законодавством. На щастя, з 2005 року ми можемо сміливо і з гордістю носити камуфляжний одяг на вулиці!

 

Камуфляжний одяг “моро” – з чим його поєднувати?


Дійсно, камуфляж є настільки оздобний, що поєднання його з іншим одягом може принести багато клопоту. Якщо ти не впевнений у своїх здібностях стиліста, перевір пропозиції, які ми приготували на нашому блозі. Там ти знайдеш щоденну порцію натхнення і тенденцій в чоловічій моді зі всього світу.
Однак, якщо ти індивідуаліст та із пристрастю першовідкривача шукає свою ідею на чоловічу моду, почни пригоди з моро від класичного поєднання . Ти можеш одягти футболку або чоловіче взуття slip-on з елементами "Пантери" до чоловічих штанів типу чінос.
Інший спосіб на тему моро? Одягни футболку в синій камуфляж, до того шорти (краще всього джинсові), пару цікавих мокасин і обов'язково - сонцезахисні окуляри. У такий стилізації на 100% не залишешься непоміченим.

 

Революція моро


Стиль камуфляж еволював . В даний час, моро досягло статусу-кво в чоловічих стилізаціях. Не існує зірки, яка б не викоритовувала хоча б невеликого елементу, що містить цю тематику. Найбільші зірки світу кіно і музики часто додають елементи моро в свій повсякденний наряд. Найчастіше одягають куртки – пуховики або бомберки. Без проблем, ми знайдемо модних експериментаторів, одягнених в чорний камуфляж з капюшоном і об’ємними кишенями всередині і зовні, який відмінно підійде для теплих днів. Своєю здатністю не пропускати вологу така куртка зобов'язана матеріалу, з якого виготовлена.

Колекція моро – виберіть щось для себе!


Якщо немає в шафі нічого з мотивом моро, швидко перевір пропозиції доступні в нашому інтернет-магазині Ozonee.com.ua. Знайти щось для себе – чоловічі штани, взуття і навіть спортивний костюм з цим мотивом. І це не означає, що потрібно відразу одягатися з ніг до голови в камуфляж. Ставка на дрібні деталі – кишені на штанах, капюшон на светрі. Поглянь на стиль молодих знаменитостей, як вони комбінують камуфляжний одяг в своїх стилізаціях.

 

Камуфляж на роки


Моро, напевно, не вийде ніколи ані з моди, ані з твоїє шафи! Знайди футболку, джогери та інший одяг на всі випадки життя у магазині Ozonee і насолоджуйся стилізацією поза часом. Зверни увагу на колір. Моро це не завжди плями у відтінках гнилої зелені. Одягни футболку камуфляж в сині плями або брюки з камуфляжем в сірому кольорі, що будуть виглядати однаково добре. Елементи моро містяться також на взутті. Найбільш зручні в останній час взуття типу slip-on - це найкраще оздоблення для чоловічої стилізації.

 

Трохи божевілля!


Камуфляж — це форма військових, людей дуже сміливих. Не дивно, що так багато людей ідентифікує себе з принтом, пов’язаним з солдатами і армією. Якщо ти не боїшся нових випробувань, і шукаєш в житті пригод, то можеш висловити цей стан через відповідний наряд. Моро камуфлює нас не тільки на полігоні. В міських джунглях також не захистишся перед обстрілом чужих поглядів. Надіньте камуфляжну футболку або брюки типу jogger і виділяйтеся з натовпу. Ти також завжди можеш придбати цілий комплект, наприклад, спортивний чоловічий костюм в сірому, ідеально допасованому до міської обстановки, кольорі. Тобі не доведеться переживати, що футболка або толстовка з капюшоном не підходить.

Ці та інші модні тенденції одягу і взуття ти знайдеш в інтернет-магазині Ozonee. Тепер перевір, яке чоловіче взуття та одяг, ми приготували до нашій пропозиції.

pixel