Чоловічі куртки бомбер

12
12

Куртки бомбер – з армії в місто, і на подіуми

Чоловіча куртка бомбер-це елемент гардеробу, що має довгу і захоплюючу історію. Хоча сьогодні можна зустріти на вулицях кожного міста і містечка, її родовід зовсім не знаходиться ні на міських околицях, ні на найбільших подіумах високої моди, але... в американській армії.

Прототипом цієї легендарної чоловічої куртки модель A2. У 1931 році саме такі куртки отримали американці пілоти. Звідси і її назва, яку і сьогодні можна зустріти, а саме куртка пілот.

 

Чим характеризувалися перші куртки бомбер? Куртка для солдатів

Це була проста куртка з матової шкіри. У самому початку їх виготовляли зі шкіри тюленя або коней, через деякий час замінили її доступнішою і дешевшою козячою та телячою шкірами.

Фасон чоловічої куртки бомбер, як і багато інших, відповідала практичним потребам. До часів першої Світової війни пілоти ходили в довгих шкіряних плащах, які не забезпечували потрібної свободи рухів під час авіаперельотів. Льотчики потребували що-небудь не тільки зручне, але і дуже тепле, що захищає їх від вітру.

 

Як розпізнати чоловічу куртку бомбер?

Бомберки неможливо сплутати з іншою моделлю чоловічих курток. Характерні для неї застібка на блискавку, а також полоски на комірі, рукавах і внизу. Цей фасон найчастіше має диагональні кишені без клапану– хоча, звичайно, ви знайдете такі моделі, які порушують цю схему і дещо виходять за цей опис. Зрештою, дизайнери люблять грати класикою вже давно.

 

Чоловічі куртки бомбер покорили Голлівуд!

Світ дізнався про куртки бомбер і полюбив, однак, в першу чергу за рахунок американських зірок і фільмів, в яких виступали - від кінця 40-х років і 50-х років минулого століття. Носили їх, зокрема, Френк Сінатра у фільмі "Експрес фон Райана" з 1965 і Грегорі Пек у фільмі "З ясного неба" з 1949 року.

У XXI столітті чоловічі бомберки повстали і повернулися до милості модного світу – здається, що назавжди. Модель розвивалася. Сьогодні ці куртки доступні не тільки у шкіряній версії, але також бавовняній або виконані з синтетичних матеріалів. Залежно від використаного матеріалу, підходять на будь-яку іншу пору року та погоду.

Що цікаво, чоловіча бомберка дочекалася також більш формальних переглядів. Це стало можливим завдяки використанню стьобаної фактури у формі ромбів. Це характерно для курток хаскі пов'язаних з англійською аристократією.

У нашому інтернет-магазині Ozonee знайдеш широкий вибір курток бомбер для чоловіків в спокійних, темних тонах, таких як синій, відтінках зеленого або чорного. Якщо ти віддаєш перевагу чомусь більш сміливому, то напевно припаде до душі блакитна або червона бомберка.

 

З чим поєднувати бомберку – чоловічу куртку з бойовим акцентом?

Варто пам'ятати, що куртка бомбер не є формальною моделлю. З цієї причини краще не поєднувати її з костюмом та іншими формальностями, елегантним одягом. Якщо під низ одягти піджак, силует втрачає правильні пропорції. Резинка бомберки знаходиться, як правило, вище, ніж закінчується піджак, тому він буде не естетично виступати.

Така модель чоловічої куртки характерна для стилю casual, streetwear і рок. Ти з успіхом можеш поєднувати її з джинсами, джогерами. До цього кросівки або інше спортивне взуття. А що під бомберку? Підійдуть бавовняна водолазка, картата сорочка або футболка з принтом.

Чоловічі бомберки-це універсальний і дуже зручний одяг. Перевір і ти!

pixel