Зимові куртки чоловічі

Зимові куртки чоловічі

12345...9
12345...9

 

Історія куртки

Створення пухової куртки пов’язане із горами. У 1922 році George Finch запроектував першу куртку із гусячим пером, зі зростаючим інтересом до гірського альпінізму. У 50-х роках минулого століття, альпініст Lionel Terray заключив договір із фірмою Moncler, проектуючих одяг, на виробництво теплої куртки, у якій можна підкорити найвищі вершини гір. З часом ці куртки здобули популярність серед лижників. Ще через деякий час цей тренд підхопили дизайнери моди, пропонуючи щоденні зимові теплі куртки.

Чи тепла, зручна куртка може бути модною?

Завдяки розвитку моди, тепла куртка не асоціюється виключно тільки зі спортом. Сучасний чоловік, дбаючий про свій вигляд, може знайти теплу, зручну, функціональну та найголовне гарно виглядаючу куртку. Популярні куртки із синтетичних тканин, поєднані із шкіряними аксесуарами, стьобані, оздоблені хутром будуть підходити як до елегантних так і до чоловічих стилізацій. Підходить у поєднанні із спортивними штанами та джинсами. Зимові куртки можуть бути одночасно дуже фунціональними; так і витонченою частиною чоловічого гардеробу.

Що вибрати- куртку чи пальто?

Конфронтація цих двох виробів, дуже популярних та нероздільних частин гардеробу, вибирати серед них-це безглуздо. Як куртка так і пальто знайдуть своїх прихильників та противників. Модні консерватори можуть судити, що пальто по факту повинно бути елегантним, а куртка-casual. Сьогодні дизайнери моди заперечують цей міф та доказують що куртка може бути елегантною. Звичайно, що в магазині Ozonee можна знайти багато моделей, адаптованих до потреб клієнта наприклад стьобані курткі з поліестеру, куртки з бавовни та шкіряних елементів. В залежності від крою куртки, можна вибрати як елегантну модель так і дуже спортивну. Особи які раніше носили в основному пальто переходять на функціональні куртки, та помічають багато переваг. Сучасний спосіб життя вимагає адаптації до щоденних потреб. У цьому контексті куртка віддає перевагу над класичним пальто.

Як вибрати куртку

Купуючи через інтернет перш за все мусимо перевірити наші розміри з доступною на сайті таблицею розмірів. Приміряючи куртку зверни увагу чи у районі плечів можеш вільно рухати руками.Важливо щоб куртка не стискала у грудях та плечах та не сковувала рухи. Рукава куртки повинні доходити до половини зап’ястья. Довжину куртки треба вибирати до наших потреб, але довжина куртки не повинна бути нижче середини бедра. Варто звернути увагу на матеріал з якого виконана куртка, від нього залежить чи буде нам в ній тепло та зручно- ця інформація повинна бути у описі куртки. На що треба звернути увагу, чи хочемо куртку на один сезон, чи на більшість сезонів, в залежності як ставимось до цього, чи любимо практичність, чи більш сфокусовані на моді. Але як показує асортимент нашого магазину Ozonee одне не виключає другого.

Що радять наші стилісти у виборі зимової куртки?

Зимова куртка в залежності від того який стиль волаємо, може бути із різними аксесуарами та елементами. Наші курткі на кожен день будуть гарно дивитись із толстовками з капюшоном та кросівками. Коли на роботі стиль зобов’язує casual, то можемо під зимову куртку одягти просто майку та футболку. Стегана куртка з поліестеру підійде до спортивного стилю, а стегана куртка з бавовни підійде до casual стилю. Вже декілька сезонів дизайнери пропонують чоловікам, щоб експерименували із кольорами. Звичайно головні кольори; тонований чорний, сірий, відтінки темно-бордового чи бежевого, асоціюються із елегантністю, але однако треба спробувати використовувати трохи другі кольори такі як червоний чи зелений які у поєднанні із темними деталями також будуть виглядати елегантно. Крупним чоловікам невеликого росту, слід одягати монохромні кольори, куртка,штани та взуття повинні бути в близьких віддтінках. Ця операція позволить нам зменьшити силует.

Якщо йде про високих чоловіків, дрібних та щуплих варто поєднати кольоровий верх із темним низом, наприклад світло-зелена чи голуба пухова куртка разом із темними штанами та черевиками.

Слід також одягатись у так звану багатошаровість; наприклад футболка, зверху толстовка і куртка. Ця стилізація покаже, що твій тип фігури буде виглядати більш упевненно.

Високим чоловікам, маючи великий живіт, пропонуємо верх в виразних кольорах, наприклад толстовка із надписом плюс темний низ і взуття такого ж відтінку. Що до курток, пропонуємо однотонну модель з оздобленими шкіряними елементами на рукавах, що візуально розширює плечі.

Чоловіки маючи ідеальний силует у формі трикутника, можуть вільно собі дозволити у виборі фасонів та кольорів. Але ми не рекомендуємо вільний верх із вільним низом. Більшість з цих пропозицій можеш знайти у нашому магазині Ozonee.com.ua. Дякуючи тому, що ти підписан на наш сайт, можеш бути у курсі модного життя, будеш проінформований про бонуси та знижки. Якщо будеш мати якісь проблеми або питання- просимо законтактувати із нами. Із задоволенням допоможемо та порадимо.

pixel