Светри чоловічі

Светри чоловічі

12345...10
12345...10

 

Светр

Теплий светр незамінний у морозні дні. Зручний, просторий, не сковуючий рухи-ідеальний для дому або під час читання книжки. Його одягають, коли знаємо, що збираємось вийти на вулицу , де йде сніг. Виконаний із різних матеріалів, з вовни або акрилу, головною функцією є утримання тепла. Сьогодні дизайнери неперевершенні у придумуванні нових моделей светрів. Зазвичай на ринку можемо знайти великий вибір светрів, на застібці, одягаючих через голову, тонкі, товсті, із декольте чи з округлим вирізом. Светри цвітні чи однотонні. Кожен знайде для себе відповідну модель та крій. Светр сміливо можна назвати практичним та дуже модним доповненням, який повинен бути у чоловічий шафі. Немає чоловіка, який би не мав у своїй шафі ні одного светра. Ми заохочуємо чоловіків до активного носіння светрів, не тільки взимку, светр може бути стильним та практичним одягом на весну чи на осінь. У літні вечори, легкі кардигани можуть пригодитись.

Светр народився від гаельских рибаків з Аранських островів західного узбережжя Ірландії. То вони перші почали одягали светри через голову. Морозний клімат, та морськи шторми вимагають теплого вбрання-светр із вовни пдходить ідеально. У Европі на початку светр носив робочий клас. З часом популярність таких ігор як крекет внесли зміни та светром зацівився вищий світ. Потрохи светр перестав асоціюватися з теплим робочим костюмом, виконувався із високоякісних тканин, став ознакою розкоші. В ХХ сторіічі почали набувати популярність серед лижників,котрим був необхідний додатковий шар проти холоду.

На сьогодні светр має нас охороняти від холоду, але з глобальним потеплінням та розвитком сучасної технології одягу, не повинні більш одягати товсті светри, які нас захистять від „сибірської” зими. Гарний вигляд не меньш важливий за збереження тепла.

Як вибрати светр?

Чоловікам, котрі люблять класику пропонуємо традиційні светри типу пуловери, одягнені на сорочки під піджаки. Гладкий светр з округлим вирізом або трикутним гарно виглядатимуть у весняні дні.

Чоловіки люблячи добавити трохи вольності до свого щоденного формального одягу пропонуємо полувери з коміром, застібнуті на блискавку, або гудзик. Ідеально підійдуть до елегантної сорочки та штанів.

Для чоловіків люблячих спортивні моделі пропонуємо пуловери із високим вільним вирізом. Гарно будуть виглядати светри застібнуті на ґудзик або на блискавку. Колір та в’язка на светрі можуть бути будь-які. Чим більше кольорів та цікавих елементів, тим меньш монотонності у звичайному житті.

Светр і силует

Кожен чоловік різний, та й важливо те, щоб кожний гарно виглядав та добре почувався у светрі. Добре підібраний светр до обставин, буде найкращою візиткою. Важливо якби ти знав, шо светри світлих відтінків з виразними узорами збільшують силует, натомість темні та гладкі светри худять. Чоловіки з широким обличчям не повинні носити светри з округлим вирізом, тому що оптично обличчя буде виглядади ще ширше. Чоловіки із тонким обличчям не повинні одягати светри із трикутним вирізом, тому що обличчя буде виглядати ще худішим. Гарним варіантом в такій ситуації буде одягти під светер елегантну сорочку та витягнути комір поверх светра. Така комбінація буде нейтралізувати ефект викликаний трикутним вирізом. Щоб відвернути увагу від виразного живота, рекомендуємо придбати светр з виразними вставками навколо плечей. Чоловікам з короткою шиєю не рекомендуємо водолазки, оптично вони ще більше скоротять шию.

Светр замість сорочки

Светри підкреслюючи силует поверх елегантної сорочки можуть виглядати сенсаційно. Такий вигляд пов’язаний із італійською модою, де таке поєднання є дуже вишуканим та модним, поєднання спортивного та витонченого стилю . То є ідеальним варіантом для чоловіків, які не люблять носити піджаки під великими пальтами та куртками, або для чоловіків, яких вже тошнить від щоденного піджака та хотять внести до свого стилю щось новеньке. Для такого поєднання пропонуємо вибирати краватки та сорочки меньш формальні та елегантні. Варто також пам’ятати, що светр на важливих урочистостях чи зустрічах не може замінити роль піджака.

Светри застібнуті на гудзики чи на блискавку можуть замінити піджак, такі светри пропонуємо одягати із елегантною сорочкою та краваткою, не застібнутою до кінця буде гарно підкреслювати сорочку із краваткою. Коли ще не дуже прохолодно слід на светр одягти жилет або демисезонну куртку, яка буде цікавим рішенням а при нагоді й зігріє.

Носіння светра із трикутним вирізом пов’язане з тим, що краватку та сорочку не буде дуже видно, але це не означає що не треба ретельно підібрати по кольору та фактурі. Май на увазі, коли одягаємо краватку, комір сорочки слід запхати під виріз светра. Але якщо вибираємо поєднання без краватки, то перший ґудзик коміра повинен бути розтібнутим, а комір схований до светра. Одягаючи светр із круглим вирізом слід пам’ятати, щоб комір завжди був схований за светр, з краваткою або без.

Светр та стиль casual

Гладкий светр з округлим або трикутним вирізом то обов’язкова річ у шафі кожного чоловіка. Гарно підібраний до силуету буде підкреслювати або оптично корегувати недоліки. Кардігани дуже універсальні. Дозволяють створювати більш варіацій у елегантному або casual стилях. Однотонний кардиган у поєднанні із цікавою футболкою та кросівками створюють гарний та модний вигляд. Під кардигани також гарно підходять футболки поло, завдяки своїм коміром елегантно виглядають. Звичайний светр також гарно буде під піджаком. Чоловікам, які вперше вибирають светри до стилю smart-casual пропонуємо вибрати светри у нейтральних кольорах, таких як сірий, чорний, гранатовий та бежевий. Ці кольори дозволяють вільно комбінувати між собою сорочки та краватки. Запрошуємо чоловіків до експериментування, кожен знайде свій стиль та спосіб підбору светра з урахуванням свого смаку.

Светр або толстовка?

Цікаво, щоб зробити певний вибір, треба звернути увагу на те, що у даний момент є найважливішим. Не хочемо тут описувати які переваги має толстовка над светром та навпаки, зверни увагу на переваги обох цих светрів. Светр можна одягти на різні заходи у поєднанні із будь- яким одягом. Елегантний светр буде ідеальним на урочисту дату, у кіно, до ресторану та на меньш формальну зустріч. Також його можно носити вдома. Толстовка одягається на неформальні зустрічі із знайомими, до пабу, на концерт. Толстовка ідеально підходить до спортзалу. Зверни увагу на різні матеріали з яких виконані светри та толстовки, тому що це основні критерії по тому як ми будемо обирати одяг.

pixel