Довгі чоловічі светри

 Довгі чоловічі светри

 

12
12

Довгий светр-альтернатива для толстовки

Якщо ти навіть один із тих чоловіків, який не уявляє собі життя без улюбленого одягу, а шафа не замикається від звичайних спортивних речей, рано чі пізно буде ясно, що то не то убрання, яке можеш одягти завжди та кругом. Бувають такі ситуації у яких з’являючи у толстовці, можуть зіграти злий жарт.

Звичайно ніхто за те, що носиш толстовку голову не відірве, але навіщо ризикувати? На привсяк випадок маємо у шафі декілька моделів светрів, які не настільки формальні як сорочки, то краще справить враження на бабцю, діда чи новій дівчині.

 

 

Для кого довгий чоловічий светр?

Довгий светр на застібці підходить до різних типів фігури. Дуже виграшно виглядають на тендітних чоловіках, особливо якщо під них одягнути футболку із друком або сорочку із малюнком. Якщо ти дуже високий та хотів би візуально виглядати трохи нижчим, одягни светр із лонгсливом з круглим воротом, в яскравому кольорі або великим принтом. Воно відверне увагу від зросту, та направить у сторону малюнку та кольору або другого яскравого елементу.

Чоловіки із менш розвиненою фігурою виглядають в них добре. Тільки дуже важливе, щоб светр був розстібнутий, а під ним одягти сорочку з довгим рукавом та розтібнутими двома гудзиками згори. Також можеш одягти футболку поло.

Відмовся від крикливих кольорів, використай сірий та бордовий. Подовже силует також поєднання довгого чоловічого светра та сорочки в тому самому кольорі.

Варто звернути увагу на правильну довжину светра. Високий хлопець може собі дозволити любу довжину, хоч до коліна, а ось хлопцю із низким зростом треба обрати довжину до бедер. Якщо буде занадто довгим, то візуально вкраде у вас пару сантиметрів.

 

 

Довгий чоловічий светр- популярні матеріали

Чоловічі светри як і жіночі можуть бути виконані із любих матеріалів. Важливо усвідомлювати різницю між тканинами. Їх тип впливає на те, наскільки тепле убрання, також при яких умовах прати, щоб послужило як найдовше та в найкращому стані.

Частіше ми зустрічаємо легкі та тонкі бавовняні светри. Вони не витримують високу температуру та й коштують дешевше. А ось светри із вовни, то ті в яких не буде страшна ні одна зима. На жаль, не дивлячись на свої зігріваючи якості, вовна має декілька вад: вимагає делікатного прання, інакше може зменьшитись та й втратити свій естетичний вигляд.

Часто ми зустрічаємо светри зі змішаним складом, в яких є і вовна і бавовна. Такий склад досить добрий, светр достатньо теплий та не такий кусючий як із вовни.

 

 

З чим носити довгий светр?

Сам по собі довгий светр дуже привертає до себе увагу, треба буди обережним, щоб не перестаратись із кількістю кольорів, фактур та елементів декору у стилізації. Цей светр гарно дивиться із футболкою з V-образним вирізом а також лонгслівом та однотонною сорочкою.

Якщо говорити про штани, вони не можуть бути занадто широкими- тому що укорочують та ущільнюють силует. Гарно пасують класичні джинси а також тканинові хіноси та навіть йоггерси. Ризикованим буде поєднання довгого светра та штанів типу багги. Чому? Тому що вони дуже укорочують силует, та ці два поєднання збільшує цей ефект.

Довгий светр може служити як середній шар між сорочкою та курткою чи пальтом. Але якщо придбаєш його у трохи більшому розмірі ніж звичайний одяг, використай його як пальто- одягни під нього толстовку або трохи тонший светр.

pixel