Светри та кардигани чоловічі

Светри та кардигани чоловічі

12
12

Чоловічі кардигани

Знайдемо їх в ексклюзивних магазинах найкращих брендів одягу, будинках моди- одним словом там, де мода існує, вона є і в нас на Ozonee.pl . Кардигани- мова йде саме про них. Вже давно вони є невід’ємною частиною чоловічого гардеробу та справжнім атрибутом таких хлопців, які представляють casual стиль.Незалежно від тканини, з якої він пошитий, це означає що виконаний у найкращій якості, що дає можливість на комфортну експлуатацію.

Скажений на костюм? Тобто кілька слів про універсальне застосування слова

Хто сказав що модні чоловіки помішані на костюмах? Та щоб розмовляти про чоловічу вишуканість, треба було би по-перше зав’язати краватку? Грайся зі стилем на Ozonee.pl, відкривай нові поєднання та дізнайся трохи про “Бомжуватий” версія елегантності, яка успішно заміняє класичний піджак. Кардиган — це ще одна пропозиція універсального одягу. Ще один приклад класичної моделі. Достатньо пам’ятати про два простих правила: а саме на офіціальний вихід вибери чорний, темно-сірий, бежевий, бордовий або сірий, а по -друге, не огранічуй себе у щоденній стилізації, вибір у сторону живих, притягуючих погляд кольорів. Завжди приглушені кольори придають образу елегантності та вишуканості, а інші кольори збагачують гардероб та додають характерності та агресивності. Видно, що кардигани справляються у кожній ситуації-зустріч із знайомими, вечірні прогулянки із собакою, сімейний обід, чи щоденний похід до праці. Та кардиган- то гарне рішення на холодні дні, але це не означає, що його можно носити тільки у зимовий час. Плотніший кардіган ідеальне підходить до прохолодної осені, або у весняні дні, трохи тонший, легкий кардиган виконає своє призначення у літні вечори.Досить грубі та товсті тканини гарно підійдуть да морозної, зимової аури.

Ґудзик чи блискавка. Ідеальне поєднання

Чи ця тканина тепла, або зимові дні це саме час на вирішення покупок, але є ще друга річ, над котрою варто поміркувати. Що вибрати; кардиган застібнутий на ґудзики, чи на блискавку? В цьому випадку практичність вирішує, та звичайно обставини, на котрі він повинен буде одягнутий. Блискавка є дуже спортивною а ось ґудзик-елегантним. Перший буде чудово поєднаний із футболкою поло, другий варіант із сорочкою. З чистою совістю про кардіган можна сказати що він повинен бути грамотно підібраним у гардеробі. Чому? Якщо потрібно описати прикметником, то характер кардигана можно описати -універсальний. Кардиган дословно можно поєднати із всім. Буде чудово разом із джинсами, укороченими штанцями, та навіть зі штанами від костюму.
Якщо йде мова про стиль casual то варто також поєднувати із футболками поло або сорочками. Актуальні тренди визначають модні гуру, та ламають стереотипи по поєднанню кардигана зі штанами від костюму. Сьогодні такий вигляд не дивує нікого, а навпаки привертає увагу та стає одночасно єдиною з найбільш характерною частиною вуличної моди. Варто шукати різні варіанти та обов’язково знайти свій стиль. На допомогу прийде широкий вибір- у нашому магазині неважко знайти різні моделі котрі показуються на подіумах найкращих дизайнерів моди. Моделі кардиганів, які не тільки зберігають тепло у морозні вечори, але й одночасно позволяють вдягатись багатошарово. Такий вигляд успішно заперечує, що польскі чоловіки не знаються на моді.
pixel