Спортивні костюми чоловічі

Спортивні костюми та їх історія

Чоловічі спортивні костюми мають недовгу історію. Перші спортивні костюми були створені ще в XIX столітті, однак, істотно відрізнялися від сучасних спортивних костюмів. Тоді, з думкою про любителів полювання і верхової їзди, були створені чоловічі бриджі та сукньо-штани для жінок. Це був свого роду прорив у салонах, бо всі ще носили обтягуючі корсети, елегантні фраки та класичні костюми. Проте, це століття викликало всесвітній бум на спортивний костюм. На початку другої Світової війни, стало ясно, що часи змінилися безповоротно, а разом з ними – мода. Світові дизайнери почали цінувати цей практичний і вільний спортивний одяг. У наступні десятиліття на подіумах ми стали спостерігати все частіше і частіше спортивні куртки, толстовки з капюшоном, і, нарешті, – культові спортивні костюми

Спортивні костюми - це символ фізичної активності та спорту

Вже в 50-ті роки. перші спортивні костюми стали на ринку нерозривно пов'язані з ідеєю спортивного духу. Саме тоді молодь почала носити вільні толстовки з символікою улюбленої команди. Від 60 років ХХ століття поступово почали поширювати новий спосіб життя, пов'язаний з споживанням здорової їжі, дбати про гігієну тіла і розуму та популяризації фізичної культури. З'явилася мода на вирощування різних видів спорту: тенісу, бігу, аеробіки. Незалежно від того, яким видом спорту займалися люди, вони потребували комфортного одягу, який дозволить їм безперешкодний рух. Таким вбранням став спортивний костюм. Крім зручності носіння, спортивний костюм дуже легко прати, не потрібно прасувати, навіть якщо недбало кинути його до спортивної сумки або рюкзака. Одним словом, є все, що необхідно, щоб стати хітом і елементом, обов'язковим для кожного любителя спорту – незалежно від того, займається він професійно або на аматорському рівні.

Спортивні чоловічі костюми – порушення схем

Одним з найбільш видовищних напрямків у моді минулого століття було пристосування спортивного костюма для повсякденного використання. Особливо помітно це стало у 80-ті роки, коли вони почали з'являтися в школах та на вулицях. Спортивний костюм зі спортивних залів переїхав на вулиці, а звідти прямо до найбільших модних магазинів чоловічого і жіночого одягу. В наш час, кожна відома марка одягу має у своїй колекції лінію спортивного одягу, а в ній різні спортивні костюми. Цей елемент одягу, частина поп-культури. Жовті газети все ще публікують фотографії знаменитостей, які прогулюються в спортивному одязі не тільки в парку, в магазині або на вулиці, але все частіше на концертах, зустрічах з уболівальниками або пресою. Найбільш екстаравагантні знаменитості з'являються так навіть на важливих заходах, гала-концертах, вечірках та іншого роду заходах, поєднуючи їх з елегантною сорочкою та піджаком.

З чим носити спортивний костюм?

Спортивний костюм повернувся до милості і назавжди увійшов в канон моди – не тільки чоловічий. Відродження цього одягу триває і нічого не передвіщає, щоб щось в цьому аспекті повинно було змінитися. Наші стилісти пропонують носити спортивні костюми як головний елемент спортивного стилю. Пропонуємо комплект спортивний чоловічий, що складається з зручного жилета з капюшоном, що вдягається через голову, а також вільних штанів нижче коліна з кишенями, в які можна покласти необхідні дрібниці, такі як телефон, гаманець або ключі. Вже кілька сезонів дуже популярні спортивні костюми з всілякими принтами – такі теж є в нашому магазині. Якщо мова йде про кольорову гаму, найкраще підходять приглушені кольори, такі як чорний, синій, темносірий, сірий, білий. Спортивний образ можна доповнити кедами або іншого типу спортивним взуттям. Таке вбрання відмінно підійде до тренажерного залу, на футбольному полі, в місті або у клуб. У нашому магазині є широкий вибір спортивних костюмів в різних кольорах, стилях і розмірах. Безумовно, кожен чоловік вибере щось для себе.

pixel