Чоловічі толстовки з принтами

Чоловічі толстовки з принтами

Толстовки з принтами

Толстовки з принтами-це нове втілення толстовки, які досі були пов'язані в основному тільки зі спортом та зайняттям різного типу фізичної активності. Трактування інших, як спортивний костюм, рідко були прийняті до уваги в якості одягу, які можна носити щодня. Нові напрями в моді, відведені з появою ери street fashion, змінилися також погляди на толстовки. Для універсального використання увійшло термін "спортивна елегантність", а спосіб об’єднання в стилізаціях, зручність носіння, свобода рухів і одночасно бути модним виявилися попаданням в яблучко. Найкращим прикладом "ідеального одягу" в цьому випадку є толстовки з принтами. Винахідливий і сміливий спосіб заявити про себе є, безсумнівно, пов'язаний з комфортом.

По-перше, універсалізм

Те, що раніше толстовки нерозривно асоціювалися зі спортивним стилем, знає кожен. Але не всім відомо, що вона може стати способом бути модним, при створенні повсякденного образу. Все залежить, звичайно, від обраного фасону і відповідного поєднання. Деякі з фасонів пройдуть іспит в декількох ситуаціях – і тут особливої уваги заслуговують такі моделі толстовок з принтом, які ми можемо віднести до категорії універсальних. Варто мати хоча б один екземпляр у своєму гардеробі. Тоді виявиться, що ця толстовка з принтом буде ідеальною не тільки як пропозиція для людей, які люблять активно проводити час (наприклад, на ранковий біг), але з правильно підібраними брюками може бути образ для роботи, або на вечірню прогулянку. Незалежно від смаків, кожен чоловік, який цінує зручність, знайде щось для себе. Задоволені покупкою будуть ті, хто віддає перевагу легким, не привертаючим увагу принтам, як і ті, для яких абсолютний must have є oldschool графіки або гламурні дизайнерські вставки на сорочках.

По-друге, зручність

Що робить толстовки з принтами не тільки модними, але і зручними? Комфорт обумовлений, насамперед, відмінним видом матеріалу, з якого вони створені. У більшості випадків це бавовна, дихаючий трикотаж з додаванням поліестеру, який значно збільшує міцність матеріалу і сприяє також підвищенню комфорту під час вправ. Це відбувається тому, що індикатор поглинання вологи, у разі поліестеру є відносно низький – отже, цей матеріал швидко висихає. Тому не дивує його часте застосування у виробництві спортивного одягу, в тому числі і спортивних толстовках, яких у нас не бракує.

По-третє, індивідуальність

Ти цінуєш яскравий стиль? Ти шукаєш наряд, завдяки якому виділишься з вуличного натовпу? Оригінальна графіка, надрукована на толстовках, буде найкращим способом привернення уваги перехожих. Такий нестандартний підхід до чоловічого гардероба робить спортивний, вільний характер твого образу не тільки зручним, але одночасно модним. Толстовка з принтом пожвавить будь-який чоловічий образ – це особливо важливо для тих, хто хоче через моду висловити свою незалежність.

pixel