Шорти джинсові чоловічі

 

Шорти джинсові чоловічі

12
12

Джинсові шорти – чоловічий повсякденний образ

Літо-це складна пора року для модних чоловіків На вулицях дуже часто можна зустріти чоловіків в занадто коротких шортах, які підходять тільки на пляж або басейн. З іншого боку, іноді короткі штани, схожі на великий мішок: вони ультра широкі і доходять майже до середини гомілки. Обидва приклади є, безумовно, невдалим рішенням. Якщо, проте, у спекотні дні, ви хочете, як і раніше виглядати модно, і в той же час не мучитися в довгих штанях, виберіть джинсові шорти. Чоловічі журнали про моду повідомляють кілька цікавих порад щодо того, які штани вибрати і з чим їх поєднувати.

 

 

Шорти – одяг не тільки для маленьких хлопчиків

Колись шорти були елементом дрес-коду, й однозначно асоціюються з маленькими дітьми. Тільки їм доводилося в них ходити. Винятком були спортсмени або особи, котрі на аматорському рівні займаються спортом і активно проводять час. Коли змінився стереотип про те, хто може, а хто ні, показати себе в коротких штанах? Вже під час Другої світової війни шорти були елементом військового мундира. Після її закінчення мундири стали джерелом натхнення не тільки для звичайних громадян, а також дизайнерів.

Сьогодні на вулицях усього світу можна побачити чоловіків у коротких штанях: джинсових, спортивних і чінос. А з чим їх поєднувати?

 

 

Джинсові шорти в чоловічих стилізаціях

Стильний образ-це яскраві, короткі джинсові шорти в поєднанні з заправленою бавовняною сорочкою в білому або блакитному кольорі. До цього додати мокасини або кросівки та сонцезахисні окуляри.

Звичайно, найбільш популярні поєднання коротких джинсових штанів-це барвисті футболки з круглим або трикутним вирізом. Для цього спортивне взуття: мокасини або кросівки і рюкзак або сумка. У холодні дні або літні вечори, додай до цього легку куртку-вітровку або толстовку з капюшоном.

 

 

Що, звичайно, не поєднувати з джинсовими шортами?

Безумовно, відпадають шкарпетки до середини литок. Короткі шорти носити з башмаками або взагалі відмовитися від шкарпеткок (зрозуміло, все залежить від того, яке взуття ти обрав).

Джинсові шорти не підходять для елегантних черевиків або дуже формальних сорочок. З іншого боку, поєднання їх з легким, лняним піджаком і повсякденною сорочкою з довгим рукавом може виявитися дуже оригінальним та модним поєднанням.

 

 

Яка правильна довжина джинсових шорт?

Дивлячись на вулиці міст, здається, що до цих пір багато чоловіків не має свідомості, як правильно підібрати довжину коротких джинсових штанів таким чином, щоб підкреслювати гідності чоловічої фігури і приховати деякі недоліки. Цікаво, яка ідеальна довжина шорт?

Якщо ти хочеш візуально подовжити і витончити силует, вибери штани, що закінчуються трохи вище коліна. Це особливо стосується шортів з урахуванням особливостей фігури. Деякі стилісти допускають також довжину за коліно, проте в цьому випадку шорти повинні бути трохи ширшими. Ці шорти, що трохи прикривають коліно крадуть кілька сантиметрів зросту.

Пам'ятай, що шорти; занадто широки або занадто вузькі – обидва варіанти не виглядають естетично . Між ногою і штаниною має вільно циркулювати повітря – завдяки цьому навіть у спекотні дні не будеш відчувати, що хтось посадив на гриля.

Хочеш же зараз знайти свої ідеальні шорти та інший чоловічий одяг – заходь на Ozonee.pl і зроби зручні, дешеві покупки через інтернет

pixel