Чоловічі шорти камуфляж

Шорти камуфляж – конкретно і без компромісів

Історія принту моро досягає 60-х років минулого століття. Саме в 1968 році був представлений перший мундир з цим принтом і він замінив інший камуфляж – "дощик", тобто зелений мундир з дрібними штрихами. Характерні плями різних відтінків зеленого мали завдання зробити так, що будь-які плями і забруднення були менш помітні. Солдати швидко оцінили моро і його функції укриття і почали використовувати їх у військових та польових мундирах.

Тема моро змінювалася протягом наступних років. Поєднання кольорів, які перебувають на камуфляжі залежало від того, для яких військ були призначені. Найпопулярніші сьогодні - зелений камуфляж, тобто темно-зелені елементи на сіро-зеленому тлі – було для сухопутних військ, в той час як чорні моро (тобто сіро-зелений матеріал з чорними плямами) призначений був для військово-повітряних сил і військово-морського флоту.

 

Камуфляж – тільки для армії?

Сьогодні в камуфляжі ходять не тільки військові, але і мирні жителі. Це шаблон дуже популярний серед багатьох чоловіків, незалежно від віку, професії або способу життя. Хлопчики-підлітки і молоді чоловіки часто одягають толстовки, куртки, футболки або шорти камуфляж. Візерунок цей присутній і на чоловічому взутті. Моро люблять мисливці, рибалки і любителі природи. Не без причини камуфляж асоціюється з мужністю, пригодами, ризиком і сміливістю.

Однак, треба чесно додати, що це принт, який подобається не кожному. Чоловіки, які цінують мінімалізм і класику в моді, дивляться, швидше, на формений і більш формальний одяг — можуть сприймати моро тільки як візерунок, в якому, до речі, ходить армія. З'являється, таким чином, одне ключове питання…

 

За що чоловіки люблять шорти камуфляж?

Шорти камуфляж заробили собі чоловічу симпатію з багатьох причин. Як ми вже говорили, невидно на них плями і забруднення. З-за цього ідеально підходять на цілий день або вихідні дні, екскурсії, в горах або лісах. В них можна тренуватися, робити барбекю або працювати в саду.

По-друге, вони дуже функціональні. Шорти камуфляж мають великі, глибокі кишені, у які без проблем поміститься твій смартфон, гаманець, ключі з брелком або інші необхідні аксесуари.

У нашому інтернет-магазині Ozonee знайдеш багатий вибір чоловічих шортів , а також інший одяг в стилі камуфляж, зокрема, куртки, штани, футболки і толстовки.

 

Шорти камуфляж: чоловічі образи

Моро-це виразний і непростий візерунок в стилі мілітарі. Краще не поєднувати його з іншими візерунками. Футболка у смужку, толстовка з надписом, кольорові шкарпетки і шорти камуфляж? Чоловічі і тим більше жіночі очі, можуть не виримати цього. У цьому наборі відбувається, безумовно, дуже багато.

Отже, з чим одягати? Шорти камуфляж з'єднай з сірою, графітовою або чорною футболкою і додай толстовку в тому ж чі подібному відтінку. З шортами хакі добре поєднуються також білі футболки, джинсові куртки та кросівки. Шорти камуфляж добре знайдуться у спортивних стилізаціях. Ти з успіхом можеш ходити в них на тренування, займатися в тренажерному залі, або займатися ранковою пробіжкою. Вірніше, не комбінуй їх з сорочками або мокасинами.

Запрошуємо тебе за покупками в інтернет-магазині чоловічого взуття та одягу Ozonee!

 

pixel