Чоловічі штани

12345...11
12345...11

Штани – виглядають більш "по-чоловічому"?

Штани без сумнівно один з найбільш чоловічих елементів гардеробу і один з безперечних символів мужності. Незважаючи на те, що жінки, які полюбили їх так само сильно, як і ми, на що миттєво відреагував світ жіночої моди, проте не варто забувати, що вони були створені для нас і для наших потреб.

Штани з історією

Про те, що штани супроводжують нас протягом століть, не потрібно нікого переконувати. Однак ми не впевнені, коли була створена перша пара штанів. Сенсацією виявилося відкриття в Китаї, а точніше – в Yanghai біля оазису Турфане в регіоні Сіньцзян. На тамтешньому кладовищі знайдені вовняні штани, що датуються періодом між XIII і X століттям до н. е. Належали вони до середньоазіатських кочевників. У наступних тисячоліттях штани ставали все більш і більш популярним, щоб в кінці кінців від середньовіччя стати обов'язковим елементом в чоловічому гардеробі. Звичайно, що штани з сивої давнини і середньовіччя нічим не нагадували ті, що були раніше. Сучасні брюки нічим не нагадують також брюк, прикрашених дорогоцінними каменями, оздобами і мереживами, які також носили в XVI чи XVII столітті. Якщо мова йде про безліч фасонів і варіацій на тему штанів, ХХ століття стало справжнім проривом. Що сьогодні модно?

Найпопулярніші моделі брюк чоловічих

Пройшли часи мішкуватого одягу, і широких штанів. Сьогодні переважають фасони, більш підходящі (хоча й не завжди і не скрізь). Якщо ти хочеш виглядати у відповідності з останніми тенденціями, слідкуй за асортиментом штанів в нашому інтернет-магазині.

Штани типу джогер

Джогери - це штани, які дебютували на модним ринку в першому десятилітті XXI століття. Швидко заробили собі натовпи шанувальників, а також шанувальниць – сьогодні доступні в більшості великих магазинів одягу по всьому світу. Чим відрізняються штани джогер? Це джинсові або бавовняні штани з акуратно підібраними штанинами внизу. Це поєднання комфорту і практичності, повсякденного зовнішнього вигляду. Підходять як на тренажерний зал або ранкову пробіжку, так і для прогулянок на кожен день.

Штани типу багі

Ще одна модель брюк, яка штурмує вулиці-це баггі. Вже кілька років їх популярність не слабшає. Нічого дивного – чоловіки цінують їх за зручність і повну свободу рухів. Дуже практичні – це заслуга не тільки характерного для баггі зменшеного кроку, але і матеріалу, з якого вони виготовлені.

Джинси – брюки поза часом

У нашому магазині знайдеться дещо для любителів вічної класики, тобто джинси. Асоціюється з Диким Заходом і старими, американськими вестернами, відвоювали у найбільших зірок кіно, моди та музики. Їх найбільшою перевагою є, безумовно, висока міцність – хороші джинси-це купівля на роки. Другою їх перевагою є універсальність – одягнеш їх до спортивної толстовки, як і до елегантною сорочки і піджака.

Штани: повсякденні або елегантні?

При виборі штанів ви повинні адаптуватися, насамперед, на власні потреби і смак. Однак, індивідуальні переваги-це ще не все. Важливо також, щоб штани відповідали до інших частин гардеробу, а також до нагоди. На більш офіційні виходи будуть кращі штани в спокійному кольорі класичного кроя, наприклад, темно-сині джинси. У свою чергу, йдучи на вечірку з друзями ти можеш дозволити собі більше. Вибери бавовняні спортивні штани з вставками з еко-шкіри або великими кишенями. Ти можеш дозволити собі значно більшу свободу у питанні кольорів.

Штани: виберіть добре

Добре підібрані брюки дозволять виявити найбільш сильні сторони чоловічої фігури, а також приховати недоліки. Штани типу "скінні" підходять всім чоловікам. Набагато більш безпечним, і в той же час самим модним фасоном штанів є штани типу "slim". Вони все ще підходять, але не стискають так сильно, стегна і ікри. З успіхом можуть носити як худі, так і трохи повні чоловіки. Штани типу "regular" - це класичні, прості і найбільш вільні брюки, які найчастіше вибирають зрілі чоловіки.
Запрошуємо за покупками в інтернет-магазині Ozonee – тут кожен чоловік знайде штани котрі ідеально підходять.

pixel