Штани чінос чоловічі

Штани чінос – що їх відрізняє?

Чоловічі чіноси - це прямі брюки, що злегка звужуються в нозі. Відмінною особливістю є кишені, зокрема, спереду – косі і невеликі, найчастіше без застібки. Штани типу чінос часто мають кант і є повсякденною пропозицією для кожного чоловіка. Що цікаво, виглядають в основному як чоловічі штани від костюма. Однак є одна деталь, яка приймає рішення про їх унікальності та корисності – матеріал. Чіноси найчастіше виготовляються з м'якого матеріалу – бавовни, льону або тканини з домішкою поліестеру. Завдяки тому, штани носяться виключно комфортно.

 

Звідки взялися чіноси?


Універсальні, легкі, зручні – ось основні характеристики чіносів. Як і багато інших елементів чоловічого одягу, були створені в... казармі. Американські солдати, які воювали на Філіппінах з Іспанцями, потребували міцних і швидких у виробництві чоловічих штанів. Солдати, не пристосовані до тамтешньої погоди, та з задоволенням носили м'які штани виготовлені з дихаючої тканини. Виснажена війною американська армія не мала грошей на матеріали. Саме тому chinos ніколи не мали великих кишень. Звідки загадкова назва chinos? Відповідь дуже проста. Спочатку ці чоловічі штани шили саме китайці.
Говорять, що не тільки америкоси придумали цю модну ідею. У XIX столітті британські солдати воювали в Індії. Кліматичні умови і колір тамтешніх військивих сприяли тому, що чоловічі штани швидко бруднилися, а тканина, з якої вони пошиті, була непрактичною. Було вирішено створити новий прототип чоловічих штанів – тонких і набагато більш темних. Колір, який був отриманий із суміші каррі і кави, індуси визначали як "хакі", і саме це ім'я було напочатку, яке потім замінився на популярні сьогодні chinos.

 

Штани типу чінос в чоловічій моді


Популярність chinos не зменшується. Нічого дивного – вони casual і зручні, в той же час мають більш формальний ніж спортивний характер. Чоловічі chinos відмінно зарекомендували себе на території основних американських університетів. Учні, в яких діє жорсткий дрес-код, намагалися знайти більш зручний замінник костюмних штанів. Серед студентів американських університетів, таких як Гарвард, Єль або Прінстон, були також спортсмени і любителі smart casual, які виступали проти модного етикету. Саме серед них запанувала мода на chinos. Хлопці найчастіше обирали штани виконані з бавовни або льону. Матеріал не тільки дає відчуття комфорту, але завдяки канту виглядали елегантно. Незважаючи на те, що студенти десятки років тому обирали переважно пастельні тони chinos такі як; темно-синій, чорний або коричневий, то сьогодні багато хто можуть собі дозволити кольоровий бум.

 

Чоловічі брюки типу chino: крапелька божевілля


Якщо хтось тобі сказав, що кольорові чоловічі брюки є частиною минулого, швидко виведи його з омани! Не бійся поставити на райдужні відтінки – і це не тільки влітку. Штани в яскравих неонових кольорах доступні в інтернет-магазині Ozonee.pl додадуть тобі позитивної енергії, яка, безсумнівно, передається також і твоїм друзям.
Найбільш популярні останнім часом, червоні chinos ти можеш одягнути на вечірку, барбекю з друзями та у клас. Єдине обмеження, яке є у тебе - це твоя фантазія. Отримуй задоволення від фактур і матеріалів. Якщо ти знайдеш чоловічі штани типу чіно з великою домішкою поліестеру, створи неформальний наряд. Бавовна та інші тверді матеріали, якщо випрасувати, створять більш формальні штани з вишуканим кантом. Гарно підійдуть на сімейні вечори та на побачення.

 

Стилізації з чіносами - як поєднати кольори?


Якщо ти шукаєш ідеальне поєднання для твоїх улюблених chinos, варто надихнутися стилем preppy. Це класичне поєднання нейтральних кольорів і матеріалів, однак це зовсім не стиль для виявлених модникив. Бавовняні штани chinos плюс толстовка casual без капюшона або футболку. Ти отримуєш, таким чином, зручний, оригінальний look.
Більш відважні радять грати з кольорами. Згадана раніше пара червоних чоловічих штанів , синіх чи помаранчевих пожвавить твій повсякденний образ. Однак пам'ятай, що яскраві кольори краще всього поєднувати з нейтральними – білим, бежевим, чорним або темно-синім.

 

Чіноси - порятунок для твоєї фігури


Немає нічого краще для твоєї фігури, ніж вузькі чоловічі штани і піджак casual. Злегка конічні штанини і порожні кишені не набиті гаджетами візуально відберуть у тебе кілька кілограмів і позитивно вплине на вашу фігуру.
Якщо шукаєш chinos та інший чоловічий одяг та взуття, заходь обов'язково на Ozonee.pl і подивись наші останні колекції!

 

pixel