Штани баггі чоловічі

 

Баггі

Штани типу баггі: гарячий тренд street fashion

Для всіх, хто шукає різноманітності і бажаючих внести в свій гардероб трохи новенького, брюки типу баггі буде ідеальним варіантом. Відмінною особливістю баггі є зменшений крок і конічні штанини. Через свій специфічний крій, будуть являти собою варіацію від всіх штанів, які досі мав, а також забезпечать зручність при носінні. Незалежно від матеріалу, зшиті вони таким чином, щоб не зковувати рухів.

Баггі – коротка історія

В епоху глобалізації будь-яке місце може стати новою столицею моди. Тенденції постійно вже багато років створює, та вважається колискою моди – Франція, а також США на вулицях котрої зародилась вулична мода. Американські вулиці, це також місце, яке дало початок штанам типу баггі. Це там розвивався хіп-хоп, реп і специфічний стиль в одязі всіх реперів. При створенні і виконанні своїх пісень відрізнялися нічим не зкованою мовою. Ця політика стала поширюватися і на стилі в одязі. Символом реперів з часом став рихлим, не бентежащий рухів одяг. Саме від англійського слова „баггі”, означає щось розсипчасте і широке -такі популярні сьогодні ці штани.

Розпізнавальний знак штанів baggy

Штани покрою баггі, можуть бути зшиті практично з будь-якого матеріалу. Тип такини виглядає ужитою, але відрізняється високим потенціалом носки. Як джинсові, так і бавовняні жодним чином не обмежують рухів. Їх характерна особливість- це мішкуватість та низько опущений крок. Ці штани не схожі на ті що носили репери.. Низ штанів правильно підібраний до фігурі. На кінцівках штанах іде рант, що дає блискучу можливість продемонструвати взуття, яке часто є ключовим моментом всієї стилізації.

Як і де носити брюки типу Баггі?

Штани типу Баггі можуть бути дуже універсальними. Є відмінним рішенням практично для будь-якого випадку. Вони можуть бути основою успішного укладання як в спортивному стилі, так і більш формальному. Залежно від матеріалу, з якого вони були зшиті, підійдуть на різні випадки життя. Зшиті з джинсової тканини, при підборі відповідних аксесуарів, підійдуть навіть у більш повсякденних ситуаціях. Бавовняні баггі спортивного типу, підійдуть як для спортивних залів, так і для будь-якого іншого типу виходу – тоді може бути базою до повсякденної стилізації.

Баггі можна носити практично на всі випадки життя. Їх характер залежить від підібраних аксесуарів. Найкраще вони виглядають з одягом спортивного характеру. Конічні та завужені до низу штани підкреслять всі сильні сторони, а також такі модні останнім часом кросівки, або взуття типу slip-on. У поєднанні з більш класичним взуттям будуть більш -менше пасувати до повсякденних сорочок і шкіряних курток. Баггі, зшиті з бавовни найкраще будуть виглядати в комплекті з футболками, кардиганами або блузами з капюшоном. Підбираючи в магазині Ozonee аксесуари для штанів баггі, варто обрати широкі речі, які підійдуть до цих штанів. Вони краще за все будуть гармоніювати один з одним у стилі casual та щоденних стилізаціях.

 

pixel